REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

„Bebro kelią“ išbandė per 200 entuziastų

Jau antrus metus Širvintų rajono Pamusės kaimą supančiuose miškuose ir pelkynuose buvo surengtos „General Financing“ ekstremalaus bėgimo varžybos „Bebro kelias“.

REKLAMA
REKLAMA

Nors rugpjūčio pradžia Lietuvoje buvo ypatingai karšta ir sausa, vilties, kad bėgikų lauks kiek lengvesnė distancija – nebuvo: „Ten net per didžiausias sausras šlapia, o pelkynų – pilna. Tikrai nebus lengva, nes šalia natūralių gamtos kliūčių mes dar ir papildomų užduočių sugalvosime. Pavyzdžiui, šliaužti po itališku „Fiat Freemont“ visureigiu“, - teigė varžybų organizatorius, asociacijos „Sporto renginiai“ vadovas Evaldas Martinka.

REKLAMA

Renginio išvakarėse siautusi audra ir liūtis miško dangą padarė dar klampesnę, atsirado papildomų kliūčių, tačiau daugiau nei 200 entuziastų tai neatbaidė. Dalyviai galėjo rinktis nuotolį – 5, 10 ar 15 km, atitinkamai – 1, 2 arba 3 distancijos ratai.

Tie, kas mėgsta bėgioti asfaltuotais parkų takeliais, šį kartą patyrė tikrai ekstremalius įspūdžius. Asfalto dangos Bebro kelyje“ nebvuvo nė vieno metro, tačiau purvas, vanduo ar pelkės nė kiek neatvėsino sportinių emocijų.

REKLAMA
REKLAMA

Patys pirmieji lengvesnę 1 km trasą išmėgino jaunesni nei 13 metų vaikai. Čia puikiai pasirodo olimpiečio Dainiaus Virbicko treniruojami Trakų bėgikai: tarp merginų nugalėjo Marija Jekabsonė, ji aplenkė savo treniruočių draugę Eveliną Nedveckytę, o trečioji vieta atiteko Marijai Jovaišaitei. Berniukų varžybose pirmasis nuotolį įveikė Marius Česnavičius, jis aplenkė Dovydą Stangvilą iš Trakų ir kaunietį Martyną Žilinską.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

 

200 vyresnių bėgimo ir nuotykių mėgėjų startavo drauge – pati pirma kliūtis buvo iškart už starto linijos buvęs tvenkinukas, kurį būtinai reikėjo įveikti. O po to – jau tikras „Bebro kelias“. Tokie iššūkiai lengviausiai pasidavė svečiui iš Baltarusijos Baranovičių miesto Michailui Lickevičiui (27.40 min.), jis 3 sekundėmis aplenkė Bronių Burneiką, o trečiąją vietą trumpiausiame nuotolyje užėmė Aurimas Bagdonavičius. Pavydėtinai greitos ir ištvermingos buvo merginos – vos pustrečios minutės 5 km distancijoje nuo nugalėtojo atsiliko kaunietė Ieva Želvytė, po jos finišavo Evelina Grigaitė ir Teklė Emilija Gvildytė.

REKLAMA

Pastarosios brolis Jonas Vytautas Gvildys neturėjo lygių 10 km distancijoje (49.38 min.). patyręs orientacinio sporto meistras aplenkė antrus metus iš eilės šiose varžybose antroje vietoje liekantį Darių Ruzgą, o trečios vietos taurė atiteko Augustui Jakubynui. Šiame nuotolyje tarp moterų greičiausia buvo Rūta Marija Trimonytė (1 val. 12.15 min.), po jos liko Sandra Valančauskaitė ir Šarūnė Matelytė.

REKLAMA

Patys ištvermingiausi bebrų draugai įveikė 3 ratus: 15 km distancijoje nugalėjo vilnietis Modestas Bacys (1 val. 14.33 min.), jis pusantros minutės aplenkė Domą Zinkevičių, o trečias finišavo Giedrius Valantinas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų