tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ketvirtą Dakaro dieną lenktynininkai įveikė ilgiausią lenktynių greičio ruožą. Lietuvai atstovaujanti „General Financing – Autopaslauga“ komanda, kuri finišą pasiekė 23-ia, galutinėje dalyvių rikiuotėje iš 46 vietos pakilo 10 laiptelių į viršų, teigiama pranešime spaudai.

REKLAMA

Tik finišo liniją kirtęs lenktynininkas Benediktas Vanagas teigė, kad diena buvo be galo sunki ir varginanti.

REKLAMA

„Buvo labai karšta diena, turėjome didenius nei 500 kilometrų greičio ruožus. Tai ilgiausia Dakaro distancija, kuri buvo iki šiandienos. Teko įveikti labai sudėtingą trasą, turėjusią daugybę trialo elementų, kanjonų, įvairiausių išdžiūvusių upių vagų. Taip pat greičio ruože gavome „fesh – fesh“ dulkių, keitėme ratą ir buvome truputį paklydę. Tikiuosi, kad neužtrukome daug laiko“, – kalbėjo Benediktas Vanagas, grįžęs po ilgos ir varginančios dienos greičio ruožuose į bivuaką.

REKLAMA

Kitas ekipažas iš Lietuvos finišavo 63-ias. Šiandien Dakaro dalyviams teks įveikti 527 kilometrų du greičio ruožus. Pirmieji automobiliai startuos 1:04 val. Lietuvos laiku.

TIK FAKTAI

Pirmąjį etapą šiais metais ir antrąjį karjeroje laimėjo lyderiu bendroje įskaitoje tapęs 2010-ųjų Dakaro nugalėtojas ispanas Carlosas Sainzas (SMG), aplenkęs ketvirtojo etapo prizininkais tapusius praėjusių metų šių lenktynių nugalėtoją bei vienuolika kartų Dakare triumfavusį (penkissyk su automobiliu ir šešissyk su motociklu) prancūzą Stephane'ą Peterhanselį („Mini“) ir Nasserą Al-Attiyahą („Mini“) iš Kataro.

REKLAMA
REKLAMA

Lyderiu automobilių klasėje tapęs Carlosas Sainzas 2 minutėmis lenkia į antrąją vietą smuktelėjusį italą Nani Romą („Mini“), kuris ketvirtąjį etapą baigė penktas. Penktojoje pozicijoje likęs S.Peterhanselis atsilikimą nuo lyderio sumažino iki 18 minučių. Į 36-ąją vietą pakilęs B.Vanagas nuo ispano atsilieka 4 valandomis ir 45 minutėmis, o 20 su puse valandos lyderiams pralaimintis A.Juknevičius užima 77-ąją poziciją

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų