Amerikiečius sužavėjo D. Motiejūno charizma

Kitaip nei Toronto „Raptors“ naujokui Jonui Valančiūnui, kitam NBA debiutantui Hjustono „Rockets“ puolėjui Donatui Motiejūnui žiniasklaidos diena nebuvo anglų kalbos žinių išbandymas.

Nors „Rockets“ apžvalgininkai šiek tiek kibo dėl lietuvio sintaksės, amerikiečius sužavėjo krepšininko charizma. Taip, kaip D.Motiejūną sužavėjo trenerio Kevino McHale'o kalba prieš treniruočių stovyklos pradžią.

„Tai buvo tarsi paskutinė vakarienė. Visi buvome tokie rimti, susikaupę. Toks jausmas, kad kitą dieną mirsime“, - vaizdingai žurnalistams pasakojo aukštaūgis.

22-ejų „Rockets“ naujokas tvirtino, kad jo ir komandos priešakyje laukia labai daug darbo. Per mėnesį ekipa privalo pasiruošti naujajam sezonui.

Jam Hjustono krepšininkai ruošis slėnyje, bet tai Europoje visko mačiusio D.Motiejūno nė kiek nejaudina.

„Europoje išveždavo 300 km nuo namų į kalnus, kur aplink nebūdavo nieko. Bėgi į kalnus ir viskas. Per dvi savaites mus tiesiog žudydavo fiziškai. Taip jau yra Europoje. Treniruotės ir buvimas mažame miestelyje labiau sutelkia komandą. Negali tiesiog eiti ir bendrauti su merginomis. Kadangi esi toli nuo namų, turi bendrauti su kitais žaidėjais. Tai padeda“, - prisiminimais dalijosi viena iš „Rockets“ vilčių.


Rašyti komentarą...
I
Ilgauskas
2012-10-03 00:16:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir ko tik nepadarysi dėl tų babkių...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų