Antradienį atsakomąsias 2013-2014 metų sezono UEFA Čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo rungtynes Lietuvos čempionas Panevėžio "Ekranas" svečiuose 1:2 (1:1) pralaimėjo Islandijos pirmenybių nugalėtojai "FH Hafnarfjordur" vienuolikei bei pasitraukė iš tolesnės kovos.

Pirmajame mače prieš savaitę namuose panevėžiečiai taip pat turėjo pripažinti minimalų varžovų pranašumą - 0:1.

Antradienio rungtynėse svečiai pirmavo po Arsenijaus Buinickio (26 min.) realizuoto 11 m baudinio. Tačiau dar pirmajame kėlinyje (38 min.) rezultatą išlygino Björnas Sverrissonas, o pergalingo įvarčio autoriumi aikštės šeimininkų gretose tapo Atlis Björnssonas (90+2 min.).

"Ekrano" komanda rungtynes baigė nepilnos sudėties - 52-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Oscaras Reyesas.

Į trečiąją UEFA Čempionų lygos atrankos etapą iškopusių "FH Hafnarfjordur" futbolininkų varžovais liepos 30 arba 31 ir rugpjūčio 6 arba 7 dienomis bus Vienos "Austria" (Austrija) klubas.

Kitų antradienį įvykusių 2013-2014 metų sezono UEFA Čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo atsakomųjų mačų rezultatai:

"EB/Streymur" (Farerų salos) - Tbilisio "Dinamo" (Gruzija) 1:3 (1:2); /pirmųjų rungtynių rezultatas 1:6/

"Molde FK" (Norvegija) - "Sligo Rovers" (Airija) - "Molde FK" (Norvegija) 2:0 (1:0); /1:0/

Talino "JK Nõmme Kalju" (Estija) - Helsinkio HJK (Suomija) 2:1 (2:0); /0:0/

"FK Sutjeska" (Juodkalnija) - Tiraspolio "Šeriff" (Moldova) 0:5 (0:1); /1:1/

Daugpilio "Daugava" (Latvija) - "IF Elfsborg" (Švedija) 0:4 (0:1); /1:7/

Karagandos "Šachtior" (Kazachstanas) - Borisovo BATE (Baltarusija) 1:0 (0:0); /1:0/

Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) - Dėro ETO (Vengrija) 2:1 (1:0); /2:0/

Linas Pilibaitis mačui nebuvo registruotas

Glazgo "Celtic" (Škotija) - "Cliftonville FC" (Šiaurės Airija) 2:0 (1:0); /3:0/

Zagrebo "GNK Dinamo" (Kroatija) - Ešo "CS Fola" (Liuksemburgas) 1:0 (0:0); /5:0/

Skopjės "FK Vardar" (Makedonija) - Bukarešto "Steaua" (Rumunija) 1:2 (1:1); /0:3/

"KS Skenderbeu" (Albanija) - Baku "Neftči" (Azerbaidžanas) 1:0 (0:0, po pratęsimo); /0:0/

"FK Željezničar" (Bosnija ir Hercegovina) - Plzeno "Vitoria" (Čekija) 1:2 (1:2); /3:4/

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama