Adas Juškevičius (nuotr. Fotodiena.lt/Roberto Dačkaus)

Kauno „Žalgirio“ ekipos gynėjas Adas Juškevičius prieš penktadienio Eurolygos dvikovą su Vitorijos „Caja Laboral“ komanda teigė, jog komanda pasimokė iš savaitgalį VTB VIeningosios lygos rungtynėse padarytų klaidų ir daugiau jų kartoti neketina.

„Rungtynėms ruošiamės taip, kaip ir visada. Analizuojame varžovų žaidimą, žiūrime jų derinius. Stengsimės pagal jų žaidimą taikyti gynybą. Kol kas pasirengimo procesas vis dar vyksta“, - teigė gynėjas.

- Ką galite pasakyti apie būsimus varžovus? Kokia tai komanda?

- Jie žaidžia ispaniško stiliaus krepšinį. Kibiai ginasi ir labai greitai pareina iš gynybos į greitą puolimą. Žaidėjai labai stiprus individualiai, taip pat gerai pasirengę fiziškai.

- Neturite problemų dėl traumų?

- Gal šiek tiek Rimas (Kaukėnas, - red. past.) turėjo problemų. Jam skauda alkūnę, be to, buvo apsinuodijęs. Visi kiti sveiki ir pasiruošę rungtynėms.

- Kokį įspūdį palieka komandos naujokas?

- Greitas, staigus, gerai ginasi. Manau, kad jis mums padės. Vaikinas draugiškas, į kolektyvą turėtų įsilieti nesunkiai ir bus naudingas komandai.

- Nebijai, kad sudarys konkurenciją?

- Kadangi jis mano pozicijos žaidėjas, tai neabejotinai sudarys konkurenciją. Bet pasidalinsime tuo laiku.

- Savaitgalio rungtynės VTB Vieningoje lygoje, kurias laimėjote tik po pratęsimo, padarys teigiamą įtaką?

- Po to mačo visi padarėme išvadas, jog taip pradėti rungtynių, taip žaisti ir taip nusiteikti negalima, todėl viskas turėtų būti tik į naudą. Pasimokėme iš klaidų.

Lina Skersytė


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų