„Manchester City“ klubas „Carabao“ taurės pusfinalyje 2:0 nugalėjo „Manchester United“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą.

Marcusas Rashfordas jau 3-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Vos po keleto minučių pasižymėjo jau „Man City“ garbę ginantis Ilkay‘us Gundoganas, tačiau įvartis taip pat nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Galiausiai Johnas Stonesas 51-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0. Fernandinho 83-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir įtvirtino „Man City“ pergalę 2:0.

Pepo Guardiolos auklėtiniai „Carabao“ taurės finale surems ginklus su Jose Mourinho vadovaujama Londono „Tottenham“ komanda.