UFC kovotojo šėlsmas vestuvėse – sukėlė masines muštynes

33-ejų UFC kovotojas Gadžimuradas Antigulovas (20-8) Dagestane vykusiose vestuvėse prarado savitvardą ir išprovokavo masines muštynes.

G.Antigulovas vestuvėse pradėjo mėtyti maistą į netoliese sėdėjusias moteris. Vienas iš svečių tuomet priėjo prie kovotojo, paprašė, kad šis nusiramintų ir nustotų gerti alkoholį, kas yra nepriimtina musulmonams. G.Antigulovas į tuos prašymus nereagavo, galiausiai pakilo nuo kėdės ir stumtelėjo vieną iš svečių.

Girtas G.Antigulovas netrukus pats praleido keletą smūgių į galvą ir parkrito. Vėliau jis pasiėmė lėkštę ir bandė ją mesti į kitą vyriškį. Galiausiai viskas peraugo į masinį susistumdymą. Teigiama, kad UFC kovotoją puolęs vyras vėliau buvo sumuštas lauke ir patyrė rimtus veido sužalojimus.

„Aš paprastas žmogus. Esu mišrių kovos menų atstovas, o ne pranašas. Kaip ir kiekvienas mirtingasis, kartais padarau klaidų, jas pripažįstu ir iš jų pasimokau“, – po incidento rašė G.Antigulovas.

Rusijos atstovas UFC narve pralaimėjo 4 kovas iš eilės ir pergalės nėra pasiekęs nuo pat 2017 m. gegužės. Nepaisant to, UFC kol kas neatleido G.Antigulovo.


Rašyti komentarą...
F
Filia
2020-12-05 22:19:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jobani čiurbanai jouodašikniai , beždžionės beuodegės . Tik jie gali kelti chaosą . Dalbajobai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų