Siaubas F-1 lenktynėse: bolidas sprogo pusiau, Grosjeanas vadavosi iš ugnies

Sekmadienį Bahreine vykusios 15-osios sezono lenktynės pažymėtos siaubinga avarija ir eiline Lewiso Hamiltono pergale.

Jau pirmajame rate jis išlėkė iš trasos ir rėžėsi į barjerus. Prancūzo bolidas sprogo į dvi dalis ir paskendo liepsnose. R.Grosjeanas pusę minutės praleido ugnyje, o trasoje buvę žmonės sulaikė kvapą. Laimei, trasos maršalai nedvejojo ir puolė gelbėti prancūzą, gesindami ugnį.

R.Grosjeanas galiausiai išlipo iš bolido, perlipo per barjerus ir buvo nuvestas prie medikų automobilio. Prancūzas po siaubingos avarijos neprarado sąmonės, tik patyrė nestiprius nudegimus. Tiesa, įtariama, kad jam galėjo lūžti ir šonkauliai, bet tai paaiškės po išsamesnės apžiūros ligoninėje.

Lenktynes užtikrintai laimėjo septyniskart pasaulio čempionas britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“), dominavęs nuo starto iki finišo. Olandas Maxas Verstappenas („Red Bull“) bandė nuo jo neatsilikti, bet suprato, kad vilčių pakovoti dėl pergalės neturės ir lenktynių pabaigoje dar kartą suko į boksus, jog su naujomis padangomis galėtų bent jau nuvažiuoti greičiausią ratą ir pelnyti papildomą tašką.

Ilgą laiką atrodė, kad trečias bus meksikietis Sergio Perezas („Racing Point“), bet likus vos keliems ratams jo variklis sugedo ir užsidegė. Tai padovanojo trečią poziciją tailandiečiui Alexanderiui Albonui („Red Bull“), o pilotai finišą pasiekė važiuodami paskui saugos automobilį. Prastai šį kartą pasirodė suomis Valtteri Bottas („Mercedes“). Jis po starto nukrito į 6-ą vietą, vėliau dar pradūrė padangą, o finišą pasiekė 8-as.

Priešpaskutinės – 16-os – sezono lenktynės (Sachiro GP) gruodžio 6-ą dieną vyks toje pačioje trasoje Bahreine.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų