„Lakers“ sirgalių euforija peraugo į susirėmimus su policija, yra sužeistų žmonių

Los Andželo „Lakers“ po dešimties metų iškovojo Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) titulą, kai ankstų pirmadienio ryto mače Lietuvos laiku pranoko Majamio „Heat“ ir laimėjo seriją 4:2

Neramumai Los Andžele. (nuotr. SCANPIX)

Vis dėlto ne visi komandos fanai panoro taikiai švęsti šį triumfą ir ėmė nepaisyti taisyklių. Pranešama, kad švenčiant pergalę yra suimti bent 76 sirgaliai. Maždaug 1000 sirgalių susirinko netoli  „Staples Center“ arenos, kur namų rungtynes žaidžia klubas.

Nemažai sirgalių švęsdami „Lakers“ pergalę vilkėjo anapilin metų pradžioje iškeliavusio Kobe Bryanto marškinėlius. 

Skelbiama, kad ne visi sirgaliai panoro švęsti taikiai, kai kurie ėmė niokoti turtą, policija juos apkaltino vandalizmu ir taisyklių nesilaikymų, kurios yra įvestos ir siekiant bent kiek pažaboti koronaviruso plitimą.

Los Andželo miesto meras Ericas Garcetti paragino sirgalius švęsti kiek įmanoma ramiau, nesiburiuoti į didesnes grupes.

„Nepaisant to, kad švenčiame 17-tąji komandos NBA titulą, raginu visus prisiminti, kad reikėtų laikytis saugumo priemonių, nesibūriuoti į didesnes grupes“, – sakė jis.

Los Andželo policijos departamentas skelbia, kad du sirgaliai buvo sužeisti ir išvežti į ligoninę, yra apgadintų transporto priemonių ir pastatų. Sužeidimus patyrė ir 8 policijos pareigūnai.

Tiesa, sirgaliai kaltina ir policijos pareigūnus, kurie, anot jų, ėmėsi per brutalių veiksmų naudojo net gumines kulkas.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų