„Sūduva“ varžovams A lygoje mušė 7 kartus

Marijampolės „Sūduva“ Lietuvos futbolo A lygoje 7:1 sutriuškino Vilniaus „Riterių“ futbolininkus.

Nicolas Grobsovas jau 2-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Sūduvą“ į priekį 1:0. Josipas Tadičius 25-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino marijampoliečių pranašumą 2:0.

Valerijus Šabala 29-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0. J.Tadičius 33-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime pasiuntė kamuolį į vartų tinklą 4:0.

Valdemaras Borovskis pirmojo kėlinio pabaigoje pridėjo įvartį ir sušvelnino rezultatą 1:4. Eligijus Jankauskas 76-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą 5:1.

J.Tadičius pridėjo dar du įvarčius, o marijampoliečiai iškovojo triuškinamą pergalę 7:1.