Labanausko debiutas „World Series of Darts Finals“ turnyre pažymėtas pergale

Darius Labanauskas (PDC-52) penktadienį dar kartą įsirašė į Lietuvos smiginio istoriją. Jis tapo pirmu lietuviu, startavusiu prestižiniame „World Series of Darts Finals“ turnyre.

D. Labanauskas (nuotr. SCANPIX)

Zalcburge (Austrija) vykstančio turnyro pirmajame rate lietuvis 6:2 pamokė anglą Harry Wardą (PDC-61). Tai buvo trečia lietuvio pergalė prieš anglą per keturias dvikovas.

D.Labanauskui mačas prasidėjo prastai – H.Wardas surinko maksimumą (180) ir laimėjo legą, nors pradėjo mesti antrasis. Visgi, lietuvis greitai atsitiesė ir visiškai perėmė iniciatyvą. Jis laimėjo du legus iš eilės, kai varžovas pradėjo mesti pirmasis, bei surengė spurtą 4:0.

Įspūdingai lietuvis sužaidė 7-ąjį legą, kai net 2 kartus surinko maksimumą ir atitrūko jau 5:2. Negana to, aštuntajame lege anglas žaidė labai prastai, paleido lietuvį į priekį, kol D.Labanauskas „uždarė“ legą ir įtvirtino puikią pergalę.

Šeštadienį turnyro aštuntfinalyje lietuviui jau teks žaisti prieš skirstytą varžovą. D.Labanausko lauks anglas Nathanas Aspinallas (PDC-6). Už patekimą į aštuntfinalį lietuvis užsitikrino 7500 svarų sterlingų (apie 8180 eurų).

Bendrą turnyro prizą fondą sudaro 300 tūkst. svarų sterlingų (daugiau nei 327 tūkst. eurų).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų