A lyga: „Žalgiris“ ir „Sūduva“ į savo sąskaitas įsirašė pergales

atnaujinta 20:57

Vilniaus „Žalgiris“ Lietuvos futbolo A lygos išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Panevėžio“ futbolininkus.

Marko Karamarko 29-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė vilniečius į priekį 1:0. Hugo Videmontas 70-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Jorge Eliasas 83-ąją minutę vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Kitame dienos mače Marijampolės „Sūduva“ 2:0 nugalėjo Gargždų „Bangos“ futbolininkus.

Josipas Tadičius 23-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Sūduvą“ į priekį 1:0. Kiek vėliau grubia varžovų klaida pasinaudojęs Mihretas Topčagičius 33-ąją minutę nuginklavo vartininką ir padvigubino marijampoliečių pranašumą 2:0.