Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygoje patyrė netikėtą pralaimėjimą namuose 0:1 turėjo pripažinti „Bournemouth“ futbolininką pranašumą.

Tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Masonas Mountas 8-ąją minutę atliko smūgį, tačiau vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį. Tammy Abrahamo 17-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Willianas 39-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovų gynėjai sėkmingai sustabdė varžovų išpuolį.

Danas Goslingas 84-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus. Teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos pagalba įvartį įskaitė ir „Bournemouth“ išsiveržė į priekį 1:0. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis.

Tuo metu kitame susitikime „Leicester City“ savų žiūrovų akivaizdoje nesugebėjo įveikti „Norwich“ futbolininkų – 1:1. Teemu Pukki 26-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Norwich“ į priekį 1:0.

Jamie Vardy pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį, o kamuolys nuo svečių vartininko Timo Krulo atsidūrė vartų tinkle 1:1.