Pirmą kartą kartu žaidę Kawhi Leonardas ir Paulas George‘as iškovojo įspūdingą pergalę su Los Andželo „Clippers“ (10/5) komanda.

Doco Riverso auklėtiniai namuose 107:104 (22:21, 18:21, 29:33, 28:22, 10:7) palaužė Bostono „Celtics“ (11/3) krepšininkus.

Likus žaisti 2 minutėms ir 21 sekundei „Clippers“ atsiliko 87:94, bet tada tritaškį įmetė Patrickas Beverley, du taškus pelnė Montrezlas Harrellas, o Lou Williamso tolimas metimas likus 31 sekundei persvėrė rezultatą 95:94.

Pastarasis vėliau pridėjo dar du baudų metimus, kurie „Clippers“ persvarą padidino iki trijų taškų, tačiau pratęsimą nulėmė tikslus „Celtics“ puolėjo Jaysono Tatumo tritaškis – 97:97.

Pratęsime pirmuosius taškus pelnė tas pats J. Tatumas, bet P. George‘o iniciatyva „Clippers“ atsakė septyniais taškais be atsako ir pirmavo iki pat mačo pabaigos.

Likus 43,9 sekundėms svarbiausią metimą pataikė P. Beverley, kuris tritaškiu didino skirtumą iki 107:102.

Paskutinėmis mačo sekundėmis J. Tatumas iš toli metė pro šalį, o Kemba Walkerio tritaškis buvo blokuotas.

K. Leonardas į aikštę grįžo po trijų iš eilės praleistų rungtynių dėl kelio sumušimo. Puolėjas pelnė 17 taškų, atkovojo šešis kamuolius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus.

P. George‘as įmetė 25 taškus, atkovojo penkis kamuolius ir atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 30, Marcusas Smartas 15, Bradas Wanamakeris 14, Kemba Walkeris 13, Jaylenas Brownas 9, Danielis Theisas ir Enesas Kanteris po 8.

„Clippers“: Lou Williamsas 27, Paulas George‘as 25 (8 rez. perd.), Kawhi Leonardas 17, JaMychalas Greenas 10, Ivica Zubacas 5.