Svarbią pergalę atrankos cikle iškovojęs Velsas toliau dantimis ir nagais kabinasi į 2020 metų Europos čempionatą, o du įvarčius pelniusio Edeno Hazardo vedama Belgijos rinktinė įtvirtino pirmą vietą savo grupėje.

Ryano Giggso treniruojamo Velso rinktinė nenutolo nuo galimybės užsitikrinti vietą Europos čempionate, o toliau išlikti kovoje dėl bilieto į turnyrą jiems padėjo pergalė rezultatu 2:0 prieš Azerbaidžaną.

Svečiuose rungtyniavęs Velsas į priekį išsiveržė dar dešimtą žaidimo minutę, kuomet Kiefferas Mooras pasinaudojo komandos draugo perdavimu ir nukreipė kamuolį į vartus.

34-ą minutę persvarą, o galiausiai ir pergalę įtvirtino Danielio Jameso perdavimu maitintas Harry Wilsonas, kuris darkart nuginklavo vartininką – 2:0.

Po šios pergalės valai pakilo į trečią vietą ir turėdami 11 taškų vos vienu atsilieka nuo antrosios pozicijos, kuri garantuotų bilietą į Europos čempionatą.

Tuo tarpu vietą turnyre jau turinti Belgijos rinktinė jiems jau nieko nebelėmusiose rungtynėse rezultatu 4:1 įveikė Rusiją, kuri taip pat jau garantuotai žais Europos čempionate, ir užsitikrino pirmą vietą I grupėje.

Belgus į priekį vedė Madrido „Real“ krašto puolėjas Edenas Hazardas, kuris pelnė vadinamąjį dublį – du įvarčius. Jis pasižymėjo 33-ią ir 40-ą minutėmis, taip pat atliko rezultatyvų perdavimą savo broliui Thorganui Hazardui, kuris pasižymėjo 19-ą minutę.

72-ą minutę Kevino De Bruyne perdavimu pasinaudojęs Romelu Lukaku nukreipė kamuolį į vartus ir įtvirtino pergalę, o tik 79-ą minutę pasižymėjęs Georgijus Džikija šiek tiek sušvelnino atsilikimą – 4:1.