Solidų dvigubą dublį atlikęs Domantas Sabonis padėjo Indianos „Pacers“ (5/4) komandai iškovoti pergalę, kuri namuose 112:106 (27:35, 30:18, 28:19, 27:34) įveikė Detroito „Pistons“ (4/6) klubą.

Lietuvis per 39 minutes pelnė 17 taškų (6/12 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

D.Sabonis komandoje praleido daugiausiai minučių aikštėje ir buvo rezultatyviausias kartu su T.J.Warrenu  ir T.J.McConnelliu.

„Pacers“ dėl traumų neturėjo Victoro Oladipo, Myleso Turnerio, Goga Bitadze ir Jeremy Lambo.

Detroito klubas anksčiau šiame sezone jau dukart įveikė „Pacers“ ir svečiai pirmajame kėlinyje pirmavo 15 taškų. Vis tik šeimininkai atsitiesė ir įsirašė pergalę.

„Pistons“: Luke‘as Kennardas 29, Langstonas Galloway 19, Andre Drummondas 15 (13 atk. kam.), Markieffas Morrisas 13.

„Pacers“: Domantas Sabonis (14 atk. kam.), T.J.Warrenas ir T.J.McConnelis po 17, Justinas Holiday 16, Dougas McDermottas 14.