Vokietijos rinktinė (0/2) patyrė dar vieną pralaimėjimą Pasaulio taurėje ir G grupės mače 68:70 (21:16, 18:21, 13:18, 16:15) krito prieš Dominikos Respubliką (2/0).

Lizas (nuotr. FIBA)

Tai reiškia, kad vokiečiai jau beveik yra už borto Pasaulio taurėje, o tam užtikrinti yra reikalinga prancūzų pergalė prieš Jordaniją.

Dominikos Respublika su dviem pergalės gali jaustis ramiai dėl vietos kitame etape.

Visos rungtynės buvo atkaklios, o didesnį pranašumą vokiečiai buvo įgavę antrame kėlinyje, tačiau ir jis buvo trapus – 29:20.

Trečio kėlinio paskutinę minutę dar buvo lygu (52:52), bet Dominikos Respublika surengė atkarpą 8:0. Spurtu atsakė ir vokiečiai: pelnė 10 taškų iš eilės ir atrodė perėmę iniciatyvą – 62:60.

Galiausiai viskas sprendėsi paskutinės minutės metu. Dominikos Respublika pirmavo 70:68, o dvi vokiečių atakos buvo nesėkmingos.

Po ilgos peržiūros kamuolys atiteko laiminčiai ekipai ir nors Eulio Baezo metimas tikslus nebuvo, vokiečiai taip pat nerado kuo atsakyti.

Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!