Kaip vertinti partnerio norą išeiti už miegamojo sienų? Ar visada sutampa vyro ir moters norai? Kokiais atvejais galima nusileisti vyrui, o kokiais ne?

Jeigu jūs ir jūsų partneris vienodai mėgstate riziką ir naujumą, tai problemos nėra. Bet dažniausiai moteris tokioje situacijoje būna konservatyvesnė. Kodėl?

Inga M. rašo: „Kai tik ateina vasara, vyras tempiasi mane į gamtą. Ir kaskart tai susiję su intymiais santykiais. Vyras patiria malonumą, o man tai stresas. Šiaip ar taip, aš dėstau, turiu tam tikrą autoritetą, neduok Dieve, kas nors mus pamatys. Kartą tas nutiko miške prie Žaliųjų ežerų, kitą kartą – net Vingio parke. Vyras nusitempė mane į krūmus prie upės, tikino, kad niekas čia nevaikšto. Bet man pasirodė, kad kažkokie žmonės praėjo pro krūmus ir mus matė. Man net pasivaideno, kad ten buvo mano mokiniai! Nemiegojau visą naktį, o kitą dieną bijojau eiti į mokyklą. Man pasirodė, kad vienas iš mano mokinių dviprasmiškai nusišypsojo mane pamatęs. O per pertrauką jie apie kažką šnibždėjosi ir juokėsi. Vyras sako, kad mano fantazija liguista. Aš esą neturinti jokių įrodymų, kad mokiniai būtent mane aptarinėjo. Bet jei net aš viską ir išsigalvojau, mano jausmai yra man realūs. O po dviejų savaičių vyras vėl vežėsi mane į mišką… Bijau atsakyti, bijau įžeisti vyrą, kurį myliu. Ir tuo pačiu metu man savęs gailą. Kaip elgtis?“

REKLAMA

O štai dar vienas laiškas: „Mano vaikiną apėmusi manija mylėtis automobilyje, – prisipažįsta Eglė G. – Tiesiog jis prisižiūrėjo filmų. Kas antrame filme herojai suartėja automobilyje! Pirmą kartą buvo neįprasta, man patiko. Bet paskui ėmiau patirti kitus jausmus: baimę, nerimastį, diskomfortą. Ypač po vieno atvejo. Buvau pusnuogė mašinoje ir staiga priėjo policininkas. Pasirodo, pasistatėme mašiną neleistinoje vietoje! Ir iš kur tik jis išlindo? Buvau šoko būsenos, nes jis viską matė, matė mane intymioje situacijoje! Ir, man pasirodė, pasibeldė į stiklą ne iškart, o kurį laiką žiūrėjo, ką mes darome. Maniau, sudegsiu iš gėdos. O mano vaikinui tai smulkmena. Man net pasirodė, kad jis patyrė malonumą, kad jį pamatė tuo užsiimant”.


Rašyti komentarą...
L
Lina
2013-12-11 01:14:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
o tu nebuk slapia ir jis tavi masinoje nebarskys
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų