REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Lamborghini“ tęsia prekės ženklų registravimą, tuo pat metu keldama susidomėjimą tuo, kokia bus kompanijos produktų strategija per ateinančius pora metų. Visai neseniai girdėjome, kad superautomobilių gamintojas užregistravo iki tol su jokiu modeliu nesusietą „Deimos“ vardą, taip pat paaiškėjo, kad visureigio prototipui numatytas kitas pavadinimas „Urus“.

REKLAMA
REKLAMA

Dabar „Lamborghini“ kreipėsi į prekės ženklus prižiūrintį biurą su prašymu registruoti „Huracan“ pavadinimą. Šis žodis išvertus iš ispanų kalbos reikštų uraganą, taip pat tuo pačiu vardu senovės Majų mitologijoje buvo vadinamas ugnies dievas.

REKLAMA

Taigi dabar turime daugiau nei pakankamai informacijos tam, kad būtų galima pradėti „spėlionų žaidimą“, kadangi „Lamborghini“ savo rezerve turi du registruotus, tačiau kol kas nepanaudotus pavadinimus. „Car & Driver“ automobilių žurnalo redakcijos spėjimas šiuo atveju – „Urus“ buvo skirtas tik konceptui, naujasis superautomobilių gamintojo SUV bus pavadintas „Deimos“, o „Huracan“ vardą gaus „Gallardo“ pamaina.

Neatmetama ir tokia galimybė, kad „Lamborghini“ ketina savo produktų gamą papildyti ketvirtuoju modeliu. Galbūt juo taps 2008 m. publikai pristatytas „Estoque“ keturių konceptas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų