• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šilutėje saugokitės tamsiaplaukių

Pernai "Akistatoje", straipsnyje "Mergaitės iš "Rambyno" kabareto pamilo kapitoną vandenų", rašėme apie dvi gražuoles šilutiškes, kurios taip mįslingai ir viltingai pamerkdavo akutes, kad keliai sulinkdavo net ir dvigubai vyresniems vyriškos lyties atstovams. Mergaičiukės vyrų silpnumu kaipmat pasinaudodavo. Taip vieną kartą nukentėjo klaipėdiškis Vytautas Šulcas bei Trakų rajono policijos komisariato viršila Artūras Savickis. Po akių mirksėjimo kompanija atsidūrė kateryje. Merginos kėlė tostus į šeimininkų sveikatą, tačiau nepatvarūs vyrai "nulūžo". Rytą vyrai pabudo skaudamomis galvomis ir nelabai nusiminė laive neradę merginų. Tačiau nuotaika sugedo, kai pastebėjo, kad meilės naktį žadėjusios tamsiaplaukės išsinešė ne tik konjaką, šampaną, vyną ir degtinę, bet ir per tūkstantį litų.

REKLAMA
REKLAMA

Šilutės policininkai būtų mielai padėję atgauti pinigus kolegai iš Trakų, bet nespėjo. Jie kaipmat surado jiems pažįstamas juodaplaukes, bet šios pinigus jau buvo spėjusios išleisti - vaišino draugus, pirkosi drabužių. Su nauja apranga gražuolės buvo atvežtos ir į areštinę.

Šilutės rajono apylinkės teismo teisėja Virginija Pankauskienė merginoms buvo gan gailestinga. Gal pykdama ant neatsparių mirktelėjimams vyrų, gal gailėdama juodaplaukių mažamečių vaikų, skyrė labai jau mažas bausmes. Jurgitai Rosinaitei (24 m.) teisėja laisvę atėmė 1 metams ir 6 mėnesiams, o Jovitai Proberkaitei (19 m.) - 1 metams. O kur dar visokios amnestijos, bausmių vykdymo atidėjimai ir panašios lengvatos! Taigi, vyrai, Šilutėje ir toliau saugokitės tamsiaplaukių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų