REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po 12 metų įvyko tai, ką buvo sunku įsivaizduoti stebint 1992 metų Barselonos olimpines žaidynes, kur vienintelį kartą istorijoje krepšinio aistruoliai išvydo tikrąją Svajonių komandą, sudarytą iš NBA superžvaigždžių.

REKLAMA
REKLAMA

Apie tai, kad JAV komanda bus nugalėta ne pačios stipriausios Puerto Riko komandos (šį ekipa yra pagrindinis amerikiečių partneris rengiantis įvairioms varžyboms), vargu ar buvo įmanoma pagalvoti stebint tokius legendinius krepšininkus kaip Michaelas Jordanas, Larry Birdas, Magicas Johnsonas, Charlesas Barkley vienoje komandoje, kuri nepalikdavo savo varžovams visiškai jokių vilčių.

REKLAMA

Prieš daugiau nei pusmetį viešėdamas Lietuvoje vienas iš legendinės 1992 metų komandos narių Chrisas Mullinas nedvejodamas pareiškė, kad “Dream Team” buvo tik viena, o visas kitas NBA žaidėjų komandas reikia vadinti tiesiog JAV rinktine.

Pastaruoju metu sklido vis daugiau kalbų apie tai, kad JAV rinktinė artėja prie pirmojo olimpinio pralaimėjimo būtent Atėnuose. Tačiau taip dažniausiai kalbėjo šios šalies žiniasklaidos priemonės, kurios stengėsi išjudinti savo krepšininkus ir priversti juos deramai vertinti varžovus.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau Pietų Amerikos krepšininkai po istorinių rungtynių nemanė, kad amerikiečiai jų neįvertino. Vienas iš pietiečių lyderių Larry Ayuso sakė, kad ši naktis priklauso ne jų varžovams. “Jie žaidžia labai savimi pasitikėdami ir tiki, kad gali laimėti kiekvienas rungtynes. Bet tik ne šiąnakt”.

Užuot pasuodami kamuolį bene patikimiausiam JAV krepšininkui Timui Duncanui po krepšiu, amerikiečiai, nepaisydami prasto pataikymo procento, nuolat netaikliai šaudė iš toli. Vien Allenas Iversonas iš 10 metimų pataikė vos vieną.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

JAV treneris Larry Brownas dažnai griebdavosi už galvos visiškai nesuprasdamas, ką daro jo auklėtiniai.

Puerto Riko ekipos veteranas, 40 metų vidurio puolėjas Jose Ortizas kalbėjo tiesiai - amerikiečiai nebuvo pasirengę rungtynėms: “Už tai jie ir sumokėjo”. Paklaustas, ar atsilikdami dideliu taškų skirtumu amerikiečiai atrodė sutrikę, aukštaūgis atsakė: “Jie atrodė šiek tiek sutrikę, tačiau kas belieka, kai atsilieki 20 taškų? Negalima tiesiog imti kamuolį ir mėtyti į krepšį”.

REKLAMA

Vidurio puolėjas pridūrė, kad jo ekipa geriau gynėsi ir tai atnešė jiems pergalę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų