Princesė Diana (Diana), anot buvusio jos liokajaus, iki paskutinio momento nenorėjo skirtis su savo vyru, britų sosto įpėdiniu princu Čarlzu (Charles). Laikraštis "Daily Mirror" ketvirtadienį išspausdino ranka rašytą Dianos (Diana) laišką jos tarnui Polui Bareliui (Paul Burrell), kuriame ji teigia "niekada nenorėjusi skyrybų". Princesė šį laišką parašė 1996 metų rugpjūčio 28-ąją. Tą dieną įstatymiškai įsigaliojo poros skyrybos.

"Dalis manęs visada mylės Čarlzą (Charles)", - sakoma laiške. "Mirror" šiuo metu spausdina buvusio Dianos (Diana) tarno parašytos knygos apie pas princesę ištarnautus metus ištraukas. Diana (Diana) žuvo Paryžiuje per autoavariją 1997 metų rugpjūtį.

P. Barelis (Paul Burrell) savo knygoje cituoja ir laiškus, kuriuos princas Filipas (Philip), karalienės Elžbietos II (Elizabeth) vyras, 1992-aisiais parašė Dianai (Diana). Iš jų matyti, kad Filipas (Philip) ir karalienė labai priešinosi savo sūnaus meilės ryšiams su Kamila Parker Boulz (Camilla Parker Bowles). "Aš negaliu įsivaizduoti žmogaus, kuris, būdamas sveikas, paliktų tave dėl Kamilos (Camilla)", - rašė uošvis savo marčiai.

Karališkieji rūmai yra įsiutę dėl P. Barelo (Paul Burrel) viešumon iškeltų faktų ir svarsto galimybę imtis teisinių žingsnių.

dpa-ELTA


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų