Maskviečių miuziklo "Nord-Ost" koncertinį variantą turės progos pamatyti ir Lietuvos žiūrovai. Numatoma, kad miuziklo trupė Lietuvoje gastroliuos šių metų birželio 27-28 dieną.

Gegužės ir birželio mėnesiais miuziklas bus rodomas 8 šalyse: Izraelyje, Bulgarijoje, Estijoje, Latvijoje, Graikijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje ir Lietuvoje, skelbia Rusijos elektroninė žiniasklaida.

Nors gastrolėse dalyvaus visa spektaklio trupė, žiūrovai matys ne patį spektaklį, o keliaujančią koncertinę jo versiją "Nord-Ost - meilės istorija".

Į koncertą įtraukti temperamentingi ir spalvingi masiniai pasirodymai "Stotis", "Blusų turgus", "Naujieji metai", pagrindinių herojų duetai ir arijos. Žiūrovai matys ir garsųjį kankaną numeryje "Sekretorės", ir šauniųjų pilotų šokį scenoje "Lakūnai".

Prieš gastroles, balandžio 13 dieną, miuziklo dalyviai pasirodys "Auksinės kaukės" festivalyje Sankt Peterburge. Beje, miuziklas figūruoja net penkiose šio prestižinio apdovanojimo nominacijose.

Miuziklo "Nord-Ost" premjera Maskvoje įvyko 2001 m. spalį. Po tragiškų įvykių praėjusių metų rudenį, kai per įkaitų išlaisvinimo operaciją neišvengta didelio skaičiaus aukų, miuziklas buvo atnaujintas šių metų vasarį. Iš viso spektaklis Maskvoje parodytas 362 kartus.

ELTA


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų