Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai Medininkų kelio poste sulaikė Rusijos Federacijos piliečio V. M. vairuojamą krovininį automobilį, kuriame rado nedeklaruotų herbinių antspaudų ir spaudų ruošinių, surenkamų antspaudų komplektų, antspaudų pagalvėlių.

Automobiliu "Scania" iš Maskvos į Kaliningradą vykęs pilietis, įvažiavęs į Medininkų kelio postą, pasirinko eismo juostą, skirtą automobiliams be krovinio, bei žodžiu deklaravo, kad jokių prekių neveža.

Patikrinus paaiškėjo, kad automobilio priekaboje, po medžio plokščių nuolaužomis, kartono ir medžio drožlių atliekomis, gabenamos dėžės, kuriose paslėpti Rusijos Federacijos Kaliningrado srityje registruotų įvairių ūkio subjektų ir valstybės institucijų herbiniai antspaudai su sertifikatais, antspaudų ruošiniai, antspaudų pagalvėlės, spaudų klišės, popieriaus ruošiniai vizitinėms kortelėms, lentelės durims be užrašų ir kitos panašios prekės.

Iš viso dėžėse rasta apie 200 apvalių ir stačiakampių antspaudų, apie 50 pagalvėlių antspaudams. Bendra "Scania" priekaboje rastų prekių vertė - beveik keturi tūkstančiai litų (3921,5 lito).

Pasak vairuotojo, automobiliams be krovinio skirtą eismo juostą jis pasirinko todėl, kad nežinojo, jog dėžėse yra deklaruotinų daiktų. Maskvoje pakraunant prekes, jis buvo patikintas, kad dėžėse nieko svarbaus nėra, todėl jų turiniu nesidomėjo. Jokių gabenamų prekių dokumentų vyriškis teigė taip pat negavęs.

Prekės sulaikytos, surašyti prekių sulaikymo protokolai. Vyksta tyrimas.

ELTA


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų