Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Politologai Mauzeris su Sūrskiu svarsto, kodėl prezidentas Adamkus pasirinko poilsį lėktuvnešy virš Viduržemio jūros. „Lietuvoj nepapoilsiausi, bo bet kada rusų lėktuvas gali ant galvos užkristi“, - sako Sūrskis. O paskui Lietuvos verslininkus perspėja neįdarbinti svarsčikų iš Žlobino su „Adidas“ treningais.

REKLAMA

Mauzeris: Tu žinai, Sūrski, kad mūsų prezidentas Valdemaras Adamkus savaitgalį poilsiaus Amerikos lėktuvnešyje „Tadeušas Ruzveltas“ Viduržemio jūroje.

Sūrskis: Žinau ir puikiai jį suprantu. Lietuvoj nepapoilsiausi, bo bet kada rusų lėktuvas gali ant galvos užkristi. Amerikoj pietauti kartu prašosi visokie senukai... net už pinigus.

Mauzeris: O tai Viduržemio pajūryje ant kranto?

Sūrskis: O kaip tu ten papoilsiausi? Iškart susirenka visokie pomidorų, mandarinų skynėjai, prašo autografų. Visokie pakeleiviai su savo problemom ir kamerom... Vienintelis ramus poilsis – Amerikos lėktuvnešyje.

REKLAMA
REKLAMA

Mauzeris: O ką ten veikt?

Sūrskis: Nu pirmiausia puikus metalinis pliažas... Smėlis į užpakalį nelenda. Galima žuvauti, tik vanduo žemai, plūdės beveik nesimato, bet kareiviai paskolina binoklį.

Mauzeris: Yra kokių nors pramogų tam komplekse?

Sūrskis: Oi, viskas „all inclusive“. Nori – padarys safarį ant Sadamo Huseino medžioklės. Nori – ant guminio banano po jūrą patampys su lėktuvnešiu. Trys ratai aplink Kiprą – 20 dolerių. Septintam denyje veikia nuotraukų paroda iš Abu Graibo kalėjimo.

Mauzeris: Kas čia per paroda?

Sūrskis: Erotinė fotografija „Kaliniai tarp žiedų“.

Mauzeris: O kiek čia žvaigždučių viešbutis? Gal labai brangus?

Sūrskis: Tai žvaigždučių tiek pat, kiek ant Amerikos vėliavos. O poilsį apmoka Pentagonas, tai kainos nesužinosi.

***

Mauzeris: Ale tu matai, Sūrski, prie ko privedė Europos Sąjunga – neliko nedarbo ant Lietuvos. Nedirba tik tie, kurie visiškai nenori.

REKLAMA
REKLAMA

Sūrskis: Jo, aš vakar net pamąsčiau, gal eiti dirbt, o bet tačiau supratau, kad visiškai nenoriu.

Mauzeris: Vargšai verslininkai net iš Belarusijos ruošiasi vežtis kumečius, kasininkus ir svarsčikus.

Sūrskis: Nu su svarsčikais tai reiktų priimt politinį sprendimą – žiūrėt, kad nebūtų iš Žlobino ir kad nedėvėtų „Adidas“ treningų, bo jie tik dėl vaizdo iš pradžių padirba, o po dirba iki pirmo nusipirkto diplomo.

Mauzeris: O va klausykite, Vokietijos rytinėse žemėse 20 procentų bedarbystė...

Sūrskis: Tai kodėl mūsų verslininkai vokiečių neverbuoja? Ką, negali vokiečiai statybose plytų nešioti ar betono maišyti? Davei skelbimą į „Franfurter Algemaine“, kad „Ranga IV“ ieško žvyro sijotojų, ir lauk sau.

Mauzeris: Tai kad nevažiuos vokiečiai į Rytus.

Sūrskis: A kodėl? Gautųsi naujas modernus „Drank nach Osten“. Čia ir alus pigus, ir turkų nėra. Skaitau, kad ir vokiečių mergos rastų darbo Lietuvos striptizo baruose. Ne visi gi striptizo barai aukšto lygio, sueitų ir strazdanotos šokėjos.

REKLAMA
REKLAMA

Mauzeris: Jo, viskas per tą informacijos trūkumą. Vokiečiai, matyt, nežino, kad Lietuvoje trūksta darbo jėgos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų