Princesė Diana vos 10 mėnesių prieš savo žūtį automobilio avarijoje Paryžiuje išpranašavo savo pačios mirtį, pirmadienį (10.20) rašo laikraštis "The Mirror".

Buvusi sosto įpėdinio princo Čarlzo (Charles) žmona, kuri žuvo 1997 metų rugpjūčio 31 dieną, 1996-ųjų spalį parašė laišką, kuriame teigė, kad rezgamas sąmokslas ją nužudyti inscenizuojant automobilio avariją. Šį laišką ji davė savo liokajui Paului Burrellui (Polui Barelui) prašydama jį dėl visa ko pasaugoti ateičiai.

"The Mirror", kuris dalimis spausdina Paulo Burrello knygą "Karališkoji pareiga" (“A Royal Duty”), rašo, kad laiške Diana tvirtina, jog kažkas rezga sąmokslą ją nužudyti. Tačiau laikraštis nurodo, kad dėl teisinių priežasčių šių teiginių negalima cituoti iki galo.

"Šis mano gyvenimo etapas yra pavojingiausias. (Ištrinti žodžiai) planuoja mano automobilio "avariją", stabdžių gedimą ir sunkų galvos sužeidimą, kad Čarlzui būtų atvertas kelias vesti", - esą rašoma Dianos laiške.

P. Burrellas savo knygoje tvirtina, kad prieš užklijuodama voką su užrašytu Paulo vardu Diana jam pasakė: "Norėčiau, kad jį pasilaikytum... dėl visa ko".

P. Burrellas Dianos tarnas, draugas ir patikėtinis buvo daugiau kaip 10 metų, taip pat ir tuo metu, kai jos santykiai su Čarlzu buvo sudėtingiausi.

REKLAMA

Pernai P. Burrellas buvo teisiamas dėl kaltinimų pavogus šimtus princesės daiktų, tarp jų - papuošalų ir drabužių, tačiau byla dramatiškai žlugo, kai karalienė Elžbieta II (Elizabeth II) kaltintojams pareiškė prisiminusi, kad po Dianos mirties P. Burrellas jai sakęs, kad ketina pasaugoti kai kuriuos jos daiktus.

Diana žuvo kartu su savo mylimuoju Dodi al Fayedu (Dodžiu Fajedu) ir jų vairuotoju Henri Paulu (Anri Polu), kurio vairuojamas "Mercedes" lėkdamas didžiuliu greičiu tunelyje įsirėžė į vieną atramą.

Prancūzijos teisėsaugos pareigūnų tyrimas 1999 metais nustatė, kad avarija įvyko dėl to, kad vairuotojas buvo išgėręs ir važiavo pernelyg greitai.

Teigiama, jog savo laiške Diana taip pat rašo, kad ją "jau 15 metų sistema daužo, lamdo ir išnaudoja protiškai", tačiau nurodo, kad yra pasiryžusi remtis "vidine stiprybe" ir nepalūžti nuo šio spaudimo.

"Reuters"-BNS


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų