I. Stumbrienė – atvirai apie savo stilistą, ir kodėl niekad neviešintų buitinių nuotraukų

Žinoma verslininkė Inga Stumbrienė – savimi pasitikinti ir elegancija spinduliuojanti moteris, kurios pėdomis norėtų sekti daugybė moterų.

Inga Stumbrienė (tv3.lt fotomontažas)
52

Dabar kiekvienas Ingos apdaras yra aptarinėjamas, aprangos klausimu jos žodis šeimoje – paskutinis, o socialiniai tinklai mirgėte marga nuo klausimų, ką gi ji vilkėjo šiandien?

(52 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ingos Stumbrienės fotosesija

Moteris naujienų portalui tv3.lt papasakojo apie savo kelią į madą ir tokį stilių, kokiu stebina dabar. O taip pat atskleidė ir nemažai paslapčių – pasirodo, kad yra vienas žmogus, kuris tarsi velniukas veda ją iš kelio.

Unikalaus stiliaus užuomazgos gimė jau paauglystėje

I. Stumbrienė atvira – ne kartą yra girdėjusi, kad jos stilius Lietuvoje negalėtų būti sumaišomas su jokios kitos moters. Elegancija ir klasika – stipriausios jos pusės. Ir nors nėra vieno šaltinio, iš kurio ji semiasi įkvėpimo savo deriniams, Inga neslepia – ji atvira naujienoms.

Žinoma moteris prisimena, kad mada domėtis ėmė jau paauglystėje – kartu su draugėmis lankė dizaino būrelį, kuriame pati viską ir siuvo. Tiesa, ji neslepia, kad tuo metu mėgiamus džinsus galėdavo tampyti ištisas savaites ir dėl to nematydavo jokios bėdos. Vis dėlto tėvui Rolandui Paksui tapus meru, premjeru, o vėliau – ir prezidentu, keitėsi ir jos įvaizdis.

„Mūsų šeima turėjo pakankamai didelę stilistų komandą, kuri mums patardavo, padėdavo pasiruošti tam tikram renginiui. Žinoma, laisvu laiku aš vis dar bandydavau eksperimentuoti su tam tikromis detalėmis, tačiau ilgainiui supratau, kad klasika yra ne tik elegantiškiausias, bet ir saugiausias variantas. Tu niekada neatrodysi iššaukiančiai ir į save per daug neatkreipsi neigiamo dėmesio“, – apie savo įvaizdžio formavimą kalbėjo žinoma moteris.

REKLAMA

Apsipirkinėja retai, bet jaučia silpnybę lietuvių kūrybai

Pažvelgus į I. Stumbrienės nuotraukas socialinėje erdvėje galėtų pasirodyti, kad ji išties mėgsta apsipirkinėti, tačiau Inga tikina, kad realybėje yra priešingai.

„Iš tiesų apsipirkinėju labai neprognozuojamai – konkrečiai su tikslu eiti apsipirkinėti aš nemėgstu. Esu didelė perfekcionistė, turiu didelius lūkesčius – kažką surasti man yra tikrai sudėtinga. Vertinu lietuvių dizainerių kūrybą – kuo toliau, tuo daugiau atrandu naujų formų, konstrukcijų, spalvų. Būtent pastarųjų mano asmenybei išties norisi – blankių, baltų, žemės tonų atspalvių mano garderobe rasite vienetus“, – apie savo stiliaus paslaptis prabilo ji.

Tiesa, Inga pabrėžia, kad labiausiai prie širdies jai yra tokie apdarai, kurių neturėtų daugelis. „Mėgstu nebūtinai vienetinius drabužius, bet sutikti kitos, vilkinčios tą patį, aš nenorėčiau. Pakankamai daug laiko investuoju į sugalvotą derinį, todėl nesinori pasikartojimų“, – atviravo ji.

Ir nors Lietuvoje I. Stumbrienė sako apsipirkinėjanti retai, daugelis žino, kad lietuvių dizainerių kūrybą ji išties vertina, o pastaruoju metu mūsų šalyje atrodo ir kelias parduotuves, kuriose slepiasi patys tikriausi perliukai. Moteris priminė, kad ne vieną suknelę ji turi ir iš lietuvių kūrėjų, „Step by Step Fashion“. Tai – raudona, ilga mėtinė, balta bei rožinė suknelės.

Tačiau būtent dėl meilės lietuvių kūrybai, sukneles Inga pastaruoju metu ėmė pirkti itin retai. „Tomis suknelėmis, kuriomis vilkėdama pasirodau renginiuose, dažniausiai mane papuošia dizaineriai“, – ne visiems žinomą faktą atskleidė ji.

REKLAMA

I. Stumbrienė prisiminė ir kuriozišką situaciją, kai žiniasklaidoje pasipylė straipsniai apie tai, kad ji viešumoje antrąkart pasirodė avėdama tais pačiais bateliais. Žinoma moteris juokiasi: „Ir ką dabar daryti? Ar iš tikrųjų jau nebegalima eiti su tais pačiais bateliais ir vėl? Galiausiai pasirodė ir tokių tekstų, kad aš niekuomet į viešumą neinu apsirengusi taip pat. Tačiau aš neinu ne todėl, kad to negalėčiau – tai tikrai nebūtų problema. Iš tiesų yra tiek daug gražių suknelių, kad kartais net trūksta renginių, jog būtų galima su jomis visomis pasipuošti.“

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ingos ir Aivarų Stumbrų fotosesija 14-ųjų vestuvinių metinių fotosesija

Vienas žmogus sugeba Ingą įkalbėti bet kam

Dabar žinoma verslininkė pasirodžiusi viešuose renginiuose dažnai nustebina ir visiškai netikėtais bei sau nebūdingais apdarais. Neretai prie to prisidėjęs būna ir vienas žinomiausių lietuvių dizainerių, Liutauras Salasevičius.

„Jis yra tas velniukas, kuris sėdi man ant peties, ir pas kurį atėjusi aš visiškai neturiu žodžio. Sukneles tarpusavyje paderinti dar galime, o štai atsisėdusi makiažui ar šukuosenai, jokio balso nebeturiu. Viskas būna taip, kaip nusprendžia jis“, – šypsosi Inga.

I. Stumbrienė atvirauja, kad nors prie širdies artimiausias jai elegantiškumas ir moteriškumas, kartais beprotiškai norisi tų pokyčių, kuriuos sugeba sukurti L. Salasevičius. Ji įsitikinusi – kad ir koks puikus stilius bebūtų, jo monotoniškumas galiausiai pabostų ir jai pačiai, ir kitiems.

„Tai – tarsi žaidimas. Tai nėra tatuiruotė, kuri liktų amžiams. Tai – lyg šou, kurio metu įsijauti į rolę. Būna išties labai linksma, o grįžusi namo ir vėl galiu tapti savimi“, – apie eksperimentus su L. Salasevičiumi atvirai kalbėjo verslininkė.

REKLAMA

Vyrui gražiausia tokia, kokios nemato niekas kitas

Kadangi I. Stumbrienė – žinoma ir dažna įvairių renginių lankytoja, daugelis yra linkęs galvoti, kad jos su paprasčiausiais drabužiais pamatyti nė neįmanoma.


Rašyti komentarą...
A
2018-09-02 13:09:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gryna baidykle !
Atsakyti
0

L
Liepa
2018-09-02 18:44:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Inga Stumbriene, labai paprastas patikimas testas.
Isnykti is eterio, virtualaus gyvenimo, tv, interneto ir pagyventi normaliu zm gyvenima - kaip pati sakai: be makiazo, puosniu tragisku drabuziu, su marskineliais ir sortukais
TAI TADA SUPRASTUM KO ESI VERTA.
Geros dienos .
Atsakyti
0

V
Vyras
2018-09-02 20:30:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji ne negali niekada susiciaupti. O nuvalius visa spakliu, tai spokam tiktu badyti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų