Ko tik nepadarysi dėl grožio: į kostiumą negalinčios įsisprausti Kim įrašas juokina internautus

Tuo, kad garsioji realybės šou žvaigždė Kim Kardashian yra pati tikriausia mados ikona, niekas nė neabejoja, vis dėlto pastangos, kurias ji sutelkia į kiekvieną savo įvaizdį, būtų pakeliamos ne kiekvienam.

Kim Kardashian su lateksiniu kostiumu (tv3.lt fotomontažas)
10

Neseniai internete išplatintas vaizdo įrašas, kuriame Kim bando pasipuošti lateksiniu kostiumu.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ko tik nepadarysi dėl grožio: į kostiumą negalinčios įsisprausti Kim įrašas juokina internautus

Visos merginos, kurios turi lateksines kelnes, puikiai žino – jomis pasipuošti tikrai nėra paprata, ką jau kalbėti apie garsą, kurį šios kelnės skleidžia. Vis dėlto nėra nieko, ko Kim nepadarytų dėl gero įvaizdžio ar nuotraukos, net jei jos lateksinius drabužius pasimatuoti yra kur sunkiau.

Šįkart moteriai padėti bandė visa jos komanda, o pati gražuolė visame vaizdo įraše negaili keiksmų – tiek kostiumui, tiek ir pačiai situacijai. O tiems, kurie peržiūrėjo ištrauką nuo pradžios iki galo, kilo net keli klausimai – kaip Kim, vilkėdama šį kostiumą, geba pasinaudoti tualetu? Kodėl jos sesuo Kourtney viską stebi, bet nė kiek nepadeda? Ar yra kas nors, ko moterys nepadarytų dėl mados savaitės?

Visą vaizdo įrašą galite pamatyti čia:

Tiesa, jis darytas kur kas seniau, mat šiuo metu, Kardashian-Jenner klanas, kaip ir visas likęs pasaulis, laikosi karantino.

„Pasiilgau savo seserų, tačiau mes visos laikomės atskirties, laikomės saviizoliacijos. Tai sunku, tačiau turime tai padaryti dėl savo ir kitų saugumo. Prašau neignoruokite perspėjimų ir likite namuose, kad kuo greičiau sustabdytume šio viruso plitimą. Mes tai įveiksime“, – neseniai savo raganimais „Instagram“ dalijosi ir garsiausia klano sesuo, Kim.


Rašyti komentarą...
e
ep
2020-03-24 10:07:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
pas ją smegenys užpakalyje tik tai, iškrypėlių banda
Atsakyti
0

S
Skaitytojas Žiūrovas
2020-03-24 08:38:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiais "influencer'ių" bei "profesionalių youtuber'ių" laikais - labai aktuali naujiena, ačiū, kad informavote! Jei ir Jūs taip galvojate, tuomet parašysiu suprantamu formatu:
"This is Bob. Bob minds his own shift. Be like Bob..."
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų