Koronavirusas kirto net „Playboy“: su žurnalu teks atsisveikinti

Koronavirusas ir dėl jo iškilusi grėsmė ne tik sveikatai, bet ir ekonomikai, skaudžiai palietė ir vyrų numylėtą žurnalą „Playboy“.

„Playboy“ (nuotr. SCANPIX)
10

Užsienio žiniasklaida paskelbė, kad stabdomos šio žurnalo popierinės versijos.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Koronavirusas kirto net „Playboy“: su žurnalu teks atsisveikinti

Žurnalas viso pasaulio vyrus džiugino net 66 metus. Nukrauti jo popierinės versijos platinimą nuspręsta po to, kai koronavirusas sutrikdė visą turinio gamybą.

Apie tokius pokyčius „Medium“ pranešė „Playboy“ vadovas Benas Kohnas. Šis teigė, jog natūralu, kad pokalbiai apie tai, kad popierinė žurnalo versija anksčiau ar vėliau bus sustabdyta, vyko ir anksčiau, tačiau dabar atėjo metas žurnalui persikelti tik į elektroninę versiją.

Tiesa, žurnalas bėdų turėjo jau ir anksčiau. Nuo 2017 popierinės versijos „Playboy“ pardavimai nenustoja kristi. Tai aiškinama tuo, jog įvairi seksuali ar net pornografinė medžiaga šiuo metu prieinama internetu.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad žurnalo vyrams „Playboy“ įkūrėjas Hugh Hefneris  mirė 2017-aisiais. Hugh sūnus Cooperis, kuris yra „Playboy Enterprises“ kūrybos vadovas, tėvą pagerbė pareiškimu, kuriame rašoma: „Mano tėvas gyveno išskirtinį ir paveikų gyvenimą kaip žiniasklaidos ir kultūros pionierius, ir pirmaujantis kai kurių reikšmingiausių mūsų laikų socialinių ir kultūrinių judėjimų balsas ginant žodžio laisvę, pilietines teises ir seksualinę laisvę.“

Šis verslininkas žurnalą „Playboy“ pradėjo leisti 1953 metais ir atliko labai svarbų vaidmenį kurstant 7-ojo ir 8-ojo dešimtmečių „seksualinę revoliuciją“.

Žurnalo redaktoriai 2016 metais buvo atsisakę jo skiriamuoju ženklu tapusių apsinuoginusių moterų nuotraukų, bet anksčiau šiais metais nusprendė vėl jas spausdinti.


Rašyti komentarą...
P
Pinigine tustes
2020-03-19 18:23:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuva teks papildomai uzsisakyt daugiau GB intenetui :) :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų