Merūnas prabilo apie žmoną: vienoje vietoje norėtų iki jos pasitempti

Verslininkę Eriką ir tenorą Merūną Vitulskius su vaikais beveik kasdien galima išvysti vaikštinėjant Vilniaus Vingio parke. Pora propaguoja aktyvų laisvalaikį, o pametinukus sūnus skatina išbandyti įvairias sporto šakas, rašoma pranešime spaudai.

Erika ir Merūnas Vitulskiai su sūnumis (nuotr. Organizatorių)

Ajus (5 metai) ir Herkus (4 metai) – nenustygstantys vietoje, drąsūs ir komunikabilūs. Vaikai nebijo užkalbinti, drąsiai sako savo nuomonę ir jau dalyvavo ne vienoje televizijos laidoje.

„Iš tikrųjų, mums ir patiems buvo staigmena, kad jie tokie aktyvūs“, – juokėsi dainininkas.

Berniukai ne tik labai komunikabilūs, bet ir sportiški. Vos pasitaikius progai skuba parodyti išmoktus breiko judesius ar mėgstamus sportinius pratimus. Aktyvų gyvenimo būdą ir įprotį sportuoti jiems diegia tėvai.

Vaikystė – laikas išbandyti

Pasivaikščiojimai parke jau tapo neatsiejama Vitulskių šeimos kasdienybės dalimi. Mažieji dievina paspirtukus, o kitais metais, vaikams šiek tiek ūgtelėjus šeima planuoja įsigyti ir dviračius. 

Vyresnėlis Ajus lanko futbolo ir gimnastikos treniruotes, Herkus – krepšinį ir breiką. Dar būdami visai maži kartu su tėveliais jie jau dalyvavo „UNICEF“ vaikų bėgime ir retai kada praleidžia Vilniaus maratono vaikų bėgimą.

„Jie tiesiog gerai leidžia laiką ir mėgaujasi aktyvia veikla: ar tai būtų lėkimas paspirtuku, ar voliojimasis rudeniniuose lapuose. Mums svarbiausia, kad vaikams patiktų ir jie patys patirtų džiaugsmą sportuodami, o ne būtų verčiami tai daryti. 

REKLAMA

Bandėme juos abu leisti į gimnastikos būrelį. Ajui patiko, o Herkus pamatė, pabuvo ir viskas, jam norisi kažką kitą išbandyti. Bet ir gerai, juk vaikystė ir yra laikas išbandyti įvairius dalykus“, – sakė E. Vitulskienė.

Pavyzdys – pasaulio čempionas

Vitulskiai artimai bendrauja su kovotojo Sergejaus Maslobojevo šeima, auginančia panašaus amžiaus berniuką. Pasaulio čempionas sūnų Ramirą nuo mažens  kartu vedasi į salę ir po truputį supažindina su sportu. 

„Matome tą aplinką, matome, kaip stengiamasi, kad vaikas pamiltų sportą. Kadangi esame labiau meno žmonės, mums tai puikus pavyzdys“, – sakė M. Vitulskis.

Mažieji Ajus ir Herkus fizine veikla aktyviai užsiima ir darželyje. Tiek praėjusiais metais, tiek šiemet berniukų darželis dalyvauja Lietuvos mažųjų žaidynėse – didžiausiame šalyje ikimokyklinio ugdymo vaikams skirtame projekte. 

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) organizuojamu projektu siekiama didinti vaikų fizinį aktyvumą ir nuo mažens ugdyti įprotį sportuoti bei pozityvų požiūrį į aktyvią gyvenseną.

Stengiasi kuo daugiau judėti

„Sportas visada suteikia geros nuotaikos, o kalbant apie tėvų ir vaikų santykius, tai puikus būdas praleisti laiko kartu. Tyrimai rodo, kad šiais laikais tėvai su vaikais praleidžia labai mažai laiko. Tokios bendros veiklos šeimą labai suartina. Be to, vaikams ugdo charakterį, sportinį užsispyrimą“, – sakė E. Vitulskienė.

„Pastebime, kad nors vaikai ir konkuruoja, jie tai daro draugiškai. Nesipyksta, jei vienam pavyksta geriau“, – pridūrė Merūnas.

REKLAMA

Patys tėvai berniukams taip pat stengiasi rodyti pavyzdį. Pavyzdžiui, Erika ne tik vaikšto į sporto klubą, bet ir mėgsta pramoginius šokius bei lanko muaythai treniruotes.

„Visada stengiuosi kuo daugiau ir kuo dažniau judėti, tik dirbant ir turint du vaikus ne visada pavyksta. Kovos menai man padeda negalvoti apie darbus. Pavyzdžiui, nuėjusi į sporto klubą, kad ir ką bedaryčiau vis galvoju, kokie dar darbai liko nepadaryti. Todėl stengiuosi eiti ten, kur man reikėtų visiškai susikoncentruoti“, – pasakojo moteris.

Tuo tarpu Merūnas pripažįsta, kad sportui norėtų skirti daugiau dėmesio.

„Turbūt daugiausia sportuoju keliaudamas, kai tenka po 20 ar daugiau kilometrų nueiti iki teatro ar viešbučio, – juokiasi, – mūsų šeimoje Erika yra sportiškesnė, man reikėtų pasitempti. Juk nebe tie laikai, kai žmonės fizinį krūvį gaudavo ūkininkaudami. Dabar fizine veikla reikia pasirūpinti patiems.“


Rašyti komentarą...
T
Tiesa
2020-02-23 17:05:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Į ploti pasitemk,nes neblogai sekasi padedamas žmonos ,galėsit ir vyrų dručkių konkursą laimėti.
Atsakyti
-2

M
Marija
2020-02-23 18:25:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai grazi seima,te lydi juos sekme ,ir meile.Marija
Atsakyti
-1

b
barbora
2020-02-25 09:15:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
puikus zmones ,puikus vaikai ,linkiu tik sekmes jiems ir stiprios sveikatos,bukit laimingi,aciu Merunui uz grazias dainas ,balsa,saunuolis vyras
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų