Neseniai mama tapusi Jankevičiaus mylimoji apie vaikelio gimimą: gražiausi žodžiai sūnelio tėčiui

TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjas Justinas Jankevičius su širdies drauge bei modeliu Greta Mikalauskyte gyvena pačiomis gražiausiomis akimirkomis – garsi pora visai neseniai tapo tėvais.

Pasinėrusi į motinystės džiaugsmus Greta teigė, kad didelių iliuzijų apie motinystę nė neturėjo, tačiau viskas šiuo metu sekasi puikiai.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė

Šių metų sausio 15-ąją Justinui ir Gretai gimė sūnus, kurį pavadino Leonu. Mama tapusi Greta teigė, kad iki tol apie motinystę per daug nė negalvojo. „Neįsivaizdavau ir nekūriau iliuzijų, kaip tai atrodys. Buvau nusiteikusi, kad kai vaikelis ateis į pasaulį, tuomet ir žiūrėsiu, kaip viskas yra iš tiesų“, – šypteli Greta.

Prisiminus pirmąsias dienas su sūnumi Greta sakė, kad kaip ir visų moterys, ji jas praleido ligoninėje: „Pirmosios dienos praėjo labai puikiai, todėl man labai smagu. Galiu pasakyti, kad viskas daug geriau, nei žmonės sako.“

Greta pasakojo, kad Leonas labai nuostabus sūnus, tačiau džiaugtis nori tyliai. „Nespjausiu į šulinį, tad apie jokius sunkumus nenorėčiau nė kalbėti“, – šypteli ji.

Nepaisant to, kad Gretai ir Justinui tai – pirmasis vaikelis, o kaip auginti sūnų patarimų sulaukia tiek iš artimųjų, tiek ir iš draugų, labiausiai čia vis dėlto padeda motiniškas instinktas: „Turi savo vaikelį ir žinai, ką su juo reikia daryti.“

Dauguma motinų, kurios susilaukia atžalų, pasakoja, kad gyvybės atėjimas į pasaulį suteikia pilnatvės jausmą, tačiau Greta tikina, kad visos moterys tą pilnatvės jausmą supranta skirtingai. „Visiems pilnatvės jausmas yra skirtingas, kaip ir pats gimdymas. Vienoms atrodo, kad labai skauda, o kitoms – nė kiek. Aš manau, kad ir pilnatvę mes visos suprantam kitaip. Todėl kalbėti ir svarstyti, ar gimus vaikeliui atsirado pilnatvės jausmas, yra neverta“, – pasakojo J.Jankevičiaus mylimoji.

Naujienų portalui tv3.lt pasiteiravus, koks tėtis yra visuomet besišypsantis bei geru humoro jausmu pasižymintis J. Jankevičius, Greta negailėjo jam gražiausių žodžių: „Justinas yra labai nuostabus tėtis, nuostabus vyras. Nieko geriau ir negalėjau rasti.“


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-02-10 09:30:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko nepasakysi , iš pažiūros J .Jankevičius rinktinis vyras. Svarbu ,kad būtų sutarimas šeimoj, tada ir vaikams laimingas gyvenimas.
Atsakyti
-1

V
Vile
2020-02-10 12:22:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Faina šeima abudu gražus ,manau ir sūnelis gražių tėvų ne prastesnis , laimės jiems , gražių akimirkų, būti laimingiems.......
Atsakyti
-4

V
Vytautas
2020-02-10 15:43:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas labai gražu sveikinu jus o kur priesaika . Mes gi dievo vaikai
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų