Prabilo dėl asmenukės žuvusios „Instagram“ žvaigždės motina: pateikė naujų detalių

Siekdamos pagauti tobulą kadrą, kai kurios socialinių tinklų žvaigždės nueina išties pernelyg toli. Visai neseniai pasaulį sukrėtė žinia, jog 21 metų britų modelis Madalyn Davis žuvo būtent dėl to, jog siekė „pagauti“ įspūdingą nuotrauką.

Madalyn Davis (nuotr. facebook.com)
8

Mergina nukrito nuo uolos, bandydama pasidaryti asmenukę.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prabilo dėl asmenukės žuvusios „Instagram“ žvaigždės motina: pateikė naujų detalių

Pasirodo, kad mergina atostogavo Sidnėjuje, o radusi populiarią vietą, kur žmonės daro asmenukes, peržengė saugumo ribą, ir nuėjo ten, kur to daryti negalima, mat gyvybei gali grėsti pavojus.

M. Davis mama neslėpė susijaudinimo ir liejo širdgėlą dėl tų, kurie tikino, kad jos dukros mirtis – absurdiška, mat ji žuvo dėl „Instagram“. Moteris tikina, kad tai – internetinių pašaipų pavyzdys.

„Toks staigus jos pasitraukimas iš gyvenimo mus labai sukrėtė. Mūsų gyvenimuose dabar nuolat mus skylė, kurios niekas nebegalės užpildyti. Tikimės, kad tai skausmas, kurio niekam kitam ateityje nereiks kęsti“, – viešame laiške nuo šeimos rašė M. Davis mama Rebecca Smith.

Jos mama atskleidė ir kitų įdomių detalių apie savo dukrą. Anot Rebeccos, jos dukrą šlovė užklupo netikėtai, todėl susidoroti su tuo ir didžiuliu draugų ratu jai buvo ganėtinai sunku.

„Jai buvo sunku, kad pasaulyje tiek nemalonių žmonių, nes pati buvo labai gera – kituose taip pat matė tik teigiamus dalykus. Deja, dėl to žmonės kartais ja naudodavosi“, – neslėpė aukos motina.

Moteris pridėjo, kad būtent tai jos dukros gyvenime sukėlė nemažai skausmo. Nepaisant to, Madalyn kiekvieną dieną pasitikdavo pozityviai nusiteikusi ir drąsiai šypsodavosi pasauliui. 

„Paskutiniuosius mėnesius Madalyn turėjo galimybė gyventi svajonėje – gaila, kad tik tokį trumpą laiką. Negalėtumėte labiau džiaugtis savo gražuole dukra, kuri tiek visko pasiekė, ir taip stipriai palietė kitų gyvenimus“, – teigė moteris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų