Eurojackpot „X faktoriaus“ užkulisiai: nuo scenos nužengusi Martyna įvertino savo pasirodymą

Po pirmųjų dviejų finalų, kuriuose „X faktorių“ paliko Mykolas, Vytautė, Alna ir grupė NiCE, trečiosios transliacijos metu po užkulisius šniukštinėję Eurojackpot tiesioginių transliacijų „Leisk sau viską“ vedėjai Elena Jančiukaitė ir Edgaras Kožuchovskis ir vėl tikrino dalyvių nuotaikas laukiant balsavimo pabaigos.

Nuo scenos nulipusi Martyna Elenai papasakojo, kad dėl savo pasirodymo jaučiasi užtikrinta: „Manau, kad padariau viską, ką galėjau, padariau viską, ką buvau išmokusi“, – atskleidė Martyna. 

Apie gerbėjus ir jų palaikymą prakalbusi Martyna atviravo, kad niekad nesitikėjo tokio palaikymo, tačiau ir dėl to neskuba užriesti nosies: „Manau, kad nėra dėl ko užriesti nosį. Jeigu nori išlaikyti gerą ryšį su gerbėjais, ta užriesta nosis tikrai tam nenuties kelio“, – pastebi mergina. 

Martyna netruko prisipažinti, kad derinti dalyvavimą projekte ir lankyti mokyklą – tikras iššūkis: „Dabar mokykloje apsilankau tik kartą per savaitę, dažniausiai trečiadienį. Bet pažymiai dėl to nenukenčia, mokytojai supratingi ir duoda ruoštis namuose“, – pasakojo mergina. 

Plačiau žiūrėkite vaizdo siužete viršuje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų