Su Buble pasirodęs Dainotas Varnas prabilo apie didžiausią silpnybę

Šis ruduo atlikėjui Dainotui Varnui – išties ypatingas. Žinomas dainininkas neseniai pristatė savo antrąjį albumą, o vėliau, nuvykęs švęsti gimtadienio į Vokietiją ir apsilankęs savo mylimo atlikėjo Michaelo Buble koncerte, būtent jis, iš visos minios norinčiųjų, buvo pakviestas pasirodyti kartu su atlikėju.

Vis dėlto Dainotas atviras – nors patirtis ir neįkainojama, žmones jis stengiasi stebinti kasdien, o geriau už bet kokius įvertinimus jam yra palaikymas iš aplinkinių.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Su Buble pasirodęs Dainotas Varnas prabilo apie didžiausią silpnybę

Apsilankęs naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferencijoje D. Varnas ne tik papasakojo apie lemtingąjį pasirodymą su Buble, bet ir atskleidė, ką atlikėjui iš tiesų reiškia išleisti albumą, prabilo apie santykius su mylimąja Rūta Loop bei įvardijo, kam jaučia didžiausią silpnybę.

Paklausęs, ar po dainos su M. Buble jis sulaukė dėmesio, D. Varnas neslėpė: „Aš niekada gyvenime nesu sulaukęs arba matęs, kad po mano arba Rūtos video būtų tiek like’ų ar komentarų. Vienu metu juokėmės ir eidami į viešbutį sakėme, kad štai, laimėjau „Euroviziją“ (juokiasi).“

„Aš tokių dalykų labai nevertinu – čia labai laikina. Tu dabar turi žmones stebinti kiekvieną dieną kažkokiais dalykais – šiandien su Buble, rytoj galbūt su kokiu Rodu Stewartu duetą, reikia daryti kažką rimčiau“, – pridėjo jis.

Dainotas užsiminė ir apie tai, kad jo požiūris į kūrybą bei savo klausytojus taip pat ganėtinai skiriasi nuo kitų populiarių šių dienų atlikėjų. 

REKLAMA

„Mano muzikos kelias galbūt yra kiek sunkesnis. Aš pasirinkau pop jazz stilistiką. Galbūt kartais sakau tai per drąsiai, bet dabar visi kuria jaunimui. O aš pagalvojau, kad mes turime gigantišką rinką ir pozityvius žmones, kurie nori gražių ir šiltų dainų. Tai nereiškia, kad aš kuriu tik vyresniems žmonėms, tačiau matau, kad mano tikslinė auditorija, kuri labiau įvertina arba supranta, yra šiek tiek vyresnė – ir aš tą labai vertinu“, – sakė jis.

Dainotas visai neseniai išleido antrąjį savo albumą, o jo mylimoji Rūta netrukus pristatys pirmąjį. Paklaustas, kada apskritai dainininkas gali jaustis užtektinai subrendęs, jog galėtų savo muziką pateikti albumo pavidalu, D. Varnas teigė, jog čia svarbiausia nebijoti rizikuoti.

„Kaip ir sakiau savo koncertuose, realiai viskas šiame gyvenime yra tik darymo būdu. Dėl albumo reikia daug dirbti, daug daryti ir labai stipriai, o kartais net ir labai kvailai tikėti“, – sakė jis.

Vis dėlto D. Varnas neslėpė, kad pirmasis albumas gimė kur kas greičiau, nei antrasis, mat į jį sudėjo visus savo nugyventus metus. Vis dėlto antrasis, nors ir sunkesnis, pačiam Dainotui kelia didesnį pasitenkinimą.

Atlikėjas įvardijo ir tai, kas jam kelia didžiausią paskatą judėti toliau: „Man reikia palaikymo žodžių – mano meilės kalba yra palaikymo žodžiai. Man nereikia kažkokių dovanų, įvertinimų arba dueto su Buble. Tai yra tikrai labai faina, bet man iš esmės svarbiausia palaikymo žodžiai.“

Būtent taip Dainotas stengiasi palaikyti ir Rūtą, nors ir neslepia, kad dviems muzikantams po vienu stogu sugyventi yra ne visada paprasta: „Tai yra pakankamai sunku, nes mūsų sfera lyg ir ta pati, bet stilistikos skirtingos. Manau, kad svarbiausia bet kokiame etape gyvenime yra palaikyti žiauriai savo antrą pusę.“

Konferencijos metu D. Varnas atskleidė ir kitą, nė kiek su muzika nesusijusį savo pomėgį, dėl kurio eina iš proto: „Mano didžiulė silpnybė yra automobiliai – aš einu iš proto.“

Visas pokalbį su D. Varnu galite pamatyti peržiūrėję naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferenciją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų