Septynioliktą pergalę keturiasdešimt penktose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Klivlendo "Cavaliers" klubas su Žydrūnu Ilgausku.

Šeštąją vietą Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje užimantys "Cavaliers" krepšininkai trečiadienį namie po atkaklios kovos 94:93 (33:21, 15:20, 22:30, 24:14) nugalėjo ketvirtojoje pozicijoje Atlanto pogrupyje esančią Majamio "Heat" (19 pergalių ir 27 pralaimėjimai) ekipą.

Sėkmingiausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis per 36 minutes pelnė 30 taškų bei po krepšiais atkovojo 11 kamuolių. Ž.Ilgauskas pataikė 14 dvitaškių iš 16 bei realizavo 2 baudų metimus iš 4. Klivlendo ekipos vidurio puolėjas blokavo varžovo metimą, perėmė vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo bei surinko 4 asmenines pražangas.

27 taškus į svečių krepšį įmetė LeBronas Jamesas (11 - per IV kėlinį), 10 - Dajuanas Wagneris, 9- Ericas Williamsas.

Majamio komandoje rezultatyviausiai žaidė Eddie Jonesas (16 tšk.), Lamaras Odomas bei Dwyane`as Wade`as (po 15 tšk.), Malikas Allenas (14 tšk.), Udonis Haslemas (11 tšk.) bei Caronas Butleris (10 taškų).

NBA pirmenybėse "Cavaliers" krepšininkai per šešerias paskutiniąsias rungtynes iškovojo penkias pergales.