Vėlų sekmadienį Lietuvos laiku NBA pirmenybėse tarpusavyje jėgas išmėgino dvi Rytų konferencijos lyderės – čempioniškų ambicijų neslepianti Bruklino „Nets“ (7/3) ir Toronto „Raptors“ (6/5). Šįkart stipresni buvo Bruklino miesto krepšininkai, kurie švenė pergalę 116:103 (29:26, 24:34, 35:17, 28:26).

Lemiamas mače pasirodė trečiasias rungtynių kėlinys. Jį Kevino Duranto ir Jameso Hardeno vedini Bruklino krepšininkai laimėjo net 35:17.

Ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ dar bandė artėti, bet šeimininki gana stabiliai pataikė bei visada išlaikė solidžią persvarą,o galiausiai ir šventė pergalę.

Nugalėtojams K. Durantas sumetė  31 tašką, atkovojo 7 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

J. Hardenas pridėjo 28 taškus, 10 sugriebtų kamuolių ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems Fredas VanVleetas įmetė 21 tašką.

„Nets“: K. Durantas 31, J. Hardenas 28, Blake'as Griffinas 14, Bruce'as Brownas 12.

„Raptors“: F. VanVleetas 21, OG Anuoby 16 (8 atk. kam.), Pascalis Siakamas 15, Gary Trentas Jr. 14.