Penktadienį Eurolygos rungtynėse ketvirtame kėlinyje spurtavusi Pirėjo „Olympiakos“ (13/16) namuose 75:61 (15:28, 15:13, 24:15, 21:5) palaužė Kevino Pangoso vedamą Sankt Peterburgo „Zenit“ (16/12) ekipą.

Antrą ir didžiąją dalį trečiojo kėlinio „Zenit“ turėjo dviženklį pranašumą, tačiau prieš ketvirtąjį kėlinį „Olympiakos“ spurtavo 10:0 ir svečiai pirmavo jau tik 2 taškais (56:54).

Pirmas penkias ketvirtojo kėlinio minutes „Olympiakos“ pradėjo laimėdama 11:5 ir išsiveržė į priekį 65:61. Per likusias penkias minutes Pirėjo klubas sukaustė „Zenit“ puolimą, kurie nepelnė nė taško, kai tuo tarpu „Olympiakos“ pelnė jų 10 ir iškovojo pergalę solidžiu taškų skirtumu.

„Zenit“ komandoje įspūdingai sužaidė K.Pangosas, kuris per 31 min. 46 sek. pelnė 20 taškų (2/5 dvit., 5/10 trit., 1/2 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau padarė 5 klaidas ir surinko 16 naudingumo balų.

„Zenit“ ekipoje Artūras Gudaitis per 11 min. 21 sek. pelnė 3 taškus (1/2 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 1 kamuolį ir surinko 6 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 16, Sasha Vezenkovas ir Shaquielle‘as McKissičius – po 13, Octavius Ellisas 7.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 20, Alexas Poythressas 11, Mateuszas Ponitka 10, Dmitrijus Chvostovas – 6.

Turnyrinėje lentelėje po 29 turų „Žalgiris“ ir „Baskonia“ turi po 15 pergalių 14 pralaimėjimų, o nuo aštuntoje vietoje esančios „Zenit“ jie atsilieka viena pergale.

Šeštą ir septintą vietas užima Stambulo „Fenerbahče“ ir Madrido „Real“, kurios turi po 17 pergalių.