„TOPsport A lygoje“ trečiuoju laimėjimu džiaugėsi vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“. 6-ajame ture Vladimiro Čeburino kariauna išvykoje 1:0 nugalėjo „Kauno Žalgirį“.

Pirmasis kėlinys sirgalių grėsmingais epizodais nepalepino. Jo metu buvo pelnytas vienas įvartis – 29-ąją minutę Igno Plūko klaida pasinaudojęs Liviu Antalis iš toli nukreipė kamuolį į vartus.

Tai buvo trečiasis rumuno įvartis šiame „TOPsport A lygos“ sezone. Be to, dėl traumos mačą anksčiau laiko baigė Ovidijus Verbickas, vietoje jo pasirodė Martynas Šetkus.

Po pertraukos kauniečiai ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau tai situacijos nepakeitė. „Žalgirio“ vartininkas Arpadas Tordai‘us tvarkėsi su gana nesudėtingomis situacijomis, kitoje aikštės pusėje I. Plūkas taip pat rimtų iššūkių neturėjo.

Rungtynių pabaigoje į kovą buvo mesti du jauni žaidėjai. „Kauno Žalgirio“ gretose pirmą kartą šiame sezone pasirodė Tomas Stelmokas, svečių gretose progos sulaukė Patrikas Matyžonokas.