Kaune 20 val. 15 min. prasidėjo Eurolygos A grupės rungtynės tarp "Žalgirio" ir Bolonijos "VidiVici". Po 7 turų kauniečiai turėjo 3 pergales, italai - 2.

Bolonijoje komandos susitiko per pirmo turo mačą. Tuomet šeimininkai įveikė ką tik iš kėlionės po Šiaurės Ameriką grįžusį "Žalgirį" rezultatu 81:75. Laikas revanšui!

Rungtynės prasidėjo lygia kova, nežymiai pirmavo italai (5:9), tačiau "Žalgiris" greitai svečius sustabdė ir ėmė krautis pranašumą. Jis augo iki pat paskutinės kėlinio akimirkos, kai iš 9 metrų įspūdingą tritaškį įmetė Marko Popovičius. Po kroato šūvio kauniečių persvara šoktelėjo iki 13 taškų - 30:17 po pirmo kėlinio.

Šeimininkams užteko 3 antro kėlinio minučių, kad padidindų persvarą iki 20 taškų (38:18). Per iki didžiosios pertraukos likusį laiką italai tik stengėsi neleisti kauniečiams dar labiau padidinti pranašumo. Ir jiems tai pavyko. Ilsėtis komandos išėjo "Žalgiriui" pirmaujant 19 taškų skirtumu - 51:32.

Visiškai neaišku, ko italai atvažiavo į Kauną. "Žalgiris" daro ką nori, toliau fantastišką taiklumą demonstruoja Marcusas Brownas. 83:50 po 3 kėlinių. Liko 10 min. formalumo.

Per paskutinį kėlinį "Žalgirio" pranašumas buvo išaugęs iki 37 taškų (91:54) ir galėjo dar didėti. Bet atsarginiai kauniečių žaidėjai nesugebėjo išlaikyti žaidimo tempo ir italai truputį priartėjo. Galutinis rezultatas - 102:82.