Tryliktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Kauno „Žalgirio“ (13 ir 0) krepšininkai, išvykoje 74:60 (22:19, 21:7, 16:18, 15:16) nugalėję Kėdainių „Kėdainiai Triobet“ (4 ir 10) ekipą.

Rungtynės prasidėjo itin nerezultatyviai, o sužaidus pusę pirmojo kėlinio po D.Šalengos metimo iš po krepšio „Žalgiris“ pirmavo vienu tašku (6:7). Kauniečiams svaidant pro šalį šeimininkai netrukus persvėrė rezultatą (11:8). Ir toliau vykstant kovai taškas į tašką po pirmųjų dešimties minučių žalgiriečiai pirmavo trimis taškais - 19:22.

Kėdainiečiai svečiams nutolti neleido ir antrajame kėlinyje, vis dėlto P.Jankūnui pataikius tritaškį, T.Delininkaičiui - dvitaškį Kauno klubas buvo priekyje jau devyniais taškais (26:35). Likus pusantros minutės iki didžiosios pertraukos M.Kalnietis tritaškiu padidino atstumą iki dvylikos taškų (26:38), o į persirengimo kambarius krepšininkai išėjo skirtingomis nuotaikomis, nes šeimininkai turėjo 17 taškų deficitą - 26:43.

Po didžiosios pertraukos V.Ginevičius pataikė du tritaškius iš eilės, čia pat šūviu iš toli atsakė ir D.Šalenga (35:51). „Kėdainių Triobet“ krepšininkams žymiau priartėti nepavyko. Situacija likus žaisti dešimt minučių pasikeitė nedaug - 44:59.

Lemiamoje mačo dalyje Kėdainių krepšininkams pavyko priartėti iki dvylikos taškų (50:62), bet svečiai netrukus atstatė anksčiau turėtą 15 taškų persvarą, kuri beveik nepakito iki pat mačo pabaigos. Pergalę rezultatu 74:60 šventė žalgiriečiai.

„Žalgiris“: Milovanas Rakovičius ir Mantas Kalnietis (3/5 trit.) po 13, Dainius Šalenga 11, DeJuanas Collinsas 9, Paulius Jankūnas ir Robertas Javtokas po 7.

„Kėdainiai Triobet“: Vidas Ginevičius 12, Egidijus Dimša (6 atk. kam.) 11, Laimonas Kisielius ir Aurimas Adomaitis po 8.