0

Paskutinėse šeštose Eurolygos „Top-16“ H grupės rungtynėse Kaune „Žalgiris“ nesugebėjo trinktelėti durimis. Kauniečiai savo sirgalių akivaizdoje nusileido Kantu „Bennet“ krepšininkams - 71:77 (23:18, 12:21, 15:11, 21:27). Prieš šį mačą buvo aišku, kad abiem komandoms turnyras jau baigėsi.

Rungtynių eiga

Kauniečiai rungtynes pradėjo kiek apsnūdę - 2:8. Tiesa, aktyviai žaidęs M.Rakovičius taisė situaciją - 10:10. Kurį laiką strigo abi komandos, tačiau pirmieji atkuto šeimininkai - 16:12. Pirmąją dešimties minučių atkarpą „Žalgiris“ laimėjo 23:18.

Antrajame kėlinuke italai nesunkiai per pusantros minutės išlygino rezultatą - 23:23. Netrukus sekė dar du iš eilės „Bennet“ tolimi metimai ir spurtavę 11:0 svečiai pasiuntė pavojaus signalą - 23:29. Vis dėlto penkis taškus pelnęs M.Kalnietis neleido, kad tai toliau tęstųsi - 28:30. Prieš pertrauką „Bennet“ išlaikė trapų pranašumą - 35:39.

Po pertraukos žalgiriečiams galiausiai pavyko išlyginti rezultatą - 44:44. Prieš lemiamą mačo dalį buvo visiška lygybė - 50:50.

Ketvirtojo kėlinio viduryje gyvybingiau atrodęs „Žalgiris“ išsiveržė į priekį - 57:54. Likus 4 min. nesustabdomai žaidęs M.Markoišvilis vis dėlto atstatė pusiausvarą - 62:62. Skaudų smūgį sudavė G.Shermadini, pelnęs 5 taškus be atsako ir padėjęs „Bennet“ ekipai atitrūkti - 62:67. Paskutinėmis minutėmis išsigelbėti nepavyko.

„Žalgiris“: M.Popovičius 15 (5 rez. perd.), M.Rakovičius 14 (7 atk. kam.), M.Kalnietis 12, R.Javtokas 9, P.Jankūnas 7, S.Weemsas 5, M.Kuzminskas 4, V.Lipkevičius 3, D.Šalenga 2.

„Bennet“: M.Markoišvili 32 (4/7 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 9/9 baudos, 35 naud. bal.), G.Šermadini 16, N.Mazzarino 9, D.Perkinsas 8, A.Cinciarini 6.

TAIP PAT SKAITYKITE:

S. Weemsas: kalbos apie išvykimą – vėl melagingos

A. Trinchieri: parsivežti pergalę iš Lietuvos yra be galo malonu

A. Trifunovičius: S. Weemsas nėra „Žalgiris“ – esame pajėgūs ir be jo

Eurolygoje pasirodymą baigusi „Emporio Armani“ ekipa į tolimesnį etapą kelią užkirto ir „Fenerbahce Ulker“

„Unics“ pralaimėjo Š. Jasikevičiaus klubui, tačiau pateko į Eurolygos ketvirtfinalį