0

Kauno „Žalgirio“ ekipa Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse lieka nesuklupusi. Kauniečiai šeštadienį namuose nors ir buvo įkritę į duobelę trečiajame kėlinyje, galiausiai 81:60 (30:16, 18:18, 13:21, 20:5) įveikė Utenos „Juventus“ komandą ir iškovojo devynioliktąją pergalę iš eilės.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo „Žalgirio“ klubas (5:0), tačiau du tolimus metimus iš eilės pataikė Arūnas Vasiliauskas, dvitaškį pridėjo Gediminas Maceina ir uteniškiai persvėrė rezultatą savo naudai - 8:7. Įpusėjus kėliniui iš toli pataikė Marko Popovičius, dėjimu iš viršaus varžovų krepšį sudrebino Robertas Javtokas, dvitaškį su pražanga pridėjo Paulius Jankūnas ir Kauno komanda pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą - 21:10. Per likusį laiką žalgiriečiai dar šiek tiek nutolo ir po pirmųjų dešimties minučių jau pirmavo 30:16.

Antrajame kėlinyje sužaidus keturias minutes dvitaškius pataikė Žygimantas Šeštokas ir Romanas Gumeniukas, o svečių deficitas po ilgokos pertraukos vėl tapo vienženklis - 25:32. Keturiais taškais be atsako kauniečiai netruko susigrąžinti vienuolikos taškų persvarą (36:25). Per likusias tris minutes „Žalgirio“ komanda susigrąžino keturiolikos taškų persvarą, kuria pirmavo ir po pirmojo kėlinio - 48:34.

Panašiai klostėsi ir trečiasis ketvirtis. Vienu metu „Juventus“ komandai buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki vienuolikos taškų (39:50), tačiau daugiausiai Milovano Rakovičiaus pastangų dėka „Žalgiris“ įpusėjus kėliniui jau septyniolikos taškų skirtumu - 56:39. Uteniškiai į tai atsakė spurtu 8:2 ir skirtumas vėl sumažėjo iki vienuolikos taškų 58:47. Per likusį laiką „Juventus“ komanda sugebėjo dar šiek tiek sumažinti deficitą, kuris prieš paskutinį ketvirtį jau siekė tik šešis taškus - 55:61.

Ketvirtajame kėlinyje viskas stojo į savo vietas. Po Manto Kalniečio ir Vytenio Lipkevičiaus tikslių atakų įpusėjus ketvirčiui  žalgiriečiai susigrąžino šešiolikos taškų persvarą (73:57), o mačo pabaigoje įgijo triuškinančią persvarą - 81:60.

„Žalgiris“: M.Rakovičius 15 (6 atk. kam.), M.Kalnietis 11 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), M.Popovičius (8 rez. perd.) ir R.Javrokas - po 10, P.Jankūnas 9.

„Juventus“: A.Vasiliauskas 16, R.Gumeniukas 10 (7 atk. kam.), G.Maceina 9, D.Pakamanis 8.