Penkioliktąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Kauno „Žalgirio“ ekipa, kuri antroje susitikimo pusėje įrodė savo pranašumą prieš Vilniaus „Sakalų“ komandą ir įveikė varžovus rezultatu 77:51 (12:17, 18:17, 21:10, 26:7).

Vilniečiai nuo pat pirmojo kėlinio pradžios persvėrė rezultatą savo naudai ir iniciatyvos iš savo rankų neišleido viso ketvirčio metu. Likus žaisti minutę Arnas Labuckas dėjimu iš viršaus padidino „Sakalų“ persvarą iki septynių taškų - 14:7. Nors po Artūro Milaknio metimo „Žalgiriui“ buvo pavykę priartėti (14:9), A.Labucko tolimas metimas dar labiau padidino "sakalų" pranašumą - 17:9. Nors kėlinį tritaškiu baigė Dainius Šalenga, po pirmųjų dešimties minučių „Žalgiris“ atsilieka - 12:17.

Antrajame ketvirtyje „Žalgirio“ problemos tęsėsi ir toliau. Po penkių iš eilės Arvydo Šikšniaus ir Roko Ūzo baudos metimų „Sakalai“ pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą - 22:12. Svečiai į tai atsakė spurtu 7:0 ir Nerijus Zabarauskas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, nes po Eurelijaus Žukausko metimo iš dviženklės „Sakalų“ persvaros teliko trys taškai - 22:19.Nors kauniečiams buvo pavykę sumažinti deficitą iki minimumo, Vytauto Šarakausko ir A.Labucko metimai likus žaisti pusantros minutės iki didžiosios pertraukos vėl leido „Sakalams“ atitrūkti - 34:27. Paskutinėmis ketvirčio sekundėmis Paulius Jankūnas pelnė du taškus su pražanga, tačiau įpusėjus mačui priekyje ir toliau išlieka „Sakalų“ ekipa - 34:30.

Po didžiosios pertraukos aikštelėje jau dominavo kauniečiai. Sužaidus dvi minutes Dainius Šalenga po ilgos pertraukos rezultatą išlygino (36:36), o P.Jankūnas persvėrė jį „Žalgirio“ naudai - 38:36. Nors „Sakalams“ dar porą sykių buvo pavykę išsiveržti į priekį, kauniečiai laimėjo atkarpą 7:0 ir po Žygimanto Janavičiaus dvitaškio įgijo devynių taškų persvarą - 51:42. Ketvirtį dviem baudų metimais baigė Laurynas Samėnas, tačiau po trijų ketvirčių jau „Žalgiris“ priekyje - 51:44.

Paskutiniame kėlinyje „Žalgirio“ ekipos pranašumas jau nekėlė abejonių. Kauniečiai po D.Šalengos tritaškio įgijo dviženklį pranašumą ir jį išlaikė iki pat susitikimo pabaigos. „Žalgiris“ iškovojo pergalę rezultatu 77:51.

„Sakalai“: A.Labuckas 16 (tritaškiai 2/5, 5 kl.), L.Samėnas 8, R.Ūzas ir A.Šikšnius (6 atk. kam.) - po 7.

„Žalgiris“: D.Šalenga 20 (tritaškiai 3/5), P.Jankūnas 19 (dvitaškiai 8/13, 7 atk. kam.), J.Mačiulis 17 (baudos 11/12), A.Milaknis 8.