Kauno "Žalgiris" tuščioje klubo treniruočių sporto salėje rezultatu 92:67 (19:22, 28:14, 25:17, 20:14) laimėjo SEB BBL čempionato rungtynes su Šiaulių "Šiauliais".

Mačas prasidėjo T.Beardo dviem taikliais baudų metimais (2:0), tačiau jau kitoje atakoje dviem taškais atsakė ir svečiai (2:2). Sužaidus dvi minutes, žalgiriečiai turėjo nedidelį pranašumą (7:4) ir kontroliavo žaidimo eigą. Bet “Šiauliai” nesiruošė nusileisti šeimininkams ir po kelių sėkmingų atakų persvėrė rezultatą savo naudai (7:9). Įpusėjus kėlinukui agresyviai puldami šiauliečiai susikrovė šešių taškų persvarą (9:15). Netrukus aikštėje pasirodė ir „Žalgirio“ gretose oficialiai debiutavo komandos naujokas Lorenas Woodsas. Per likusį laiką Kauno krepšininkai suaktyvino gynybą ir pristabdė „Šiaulių“ ekipos puolimą, tačiau varžovai dar išsaugojo sau palankų rezultatą (19:22).

Antroje dvikovos dalyje “Žalgiriui“ toliau trūko tikslumo atakuojant, todėl sužaidus dvi minutes svečiai penkiais taškais vis dar pirmavo svečiai (23:28). L.Woodsas galingu dėjimu su varžovo pražanga ištirpdė šiauliečių pranašumą iki dviejų (26:28), tas pats “Žalgirio“ aukštaūgis išlygino rezultatą (28:28). L.Woodsas ir toliau buvo sunkiai įveikiama mįsle svečiams, po kurio dvitaškio su varžovo pražanga žalgiriečiai įsiveržė į priekį (31:30). Iki didžiosios pertraukos Kauno komanda tik padidino savo persvarą (47:36).

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai nemažino tempo ir, daugiausiai aukštaūgių krepšininkų pastangomis, tolo nuo šiauliečių (53:38, 8min.).Po T.Beardo dvitaškio su varžovo pražanga, žalgiriečiai jau pirmavo septyniolikos taškų skirtumu, J.Mačiulis tolimu metimu dar labiau užtvirtino Kauno komandos pranašumą (61:41, 6min.). Iki kėlinuko pabaigos šeimininkai dominavo aikštėje, o “Šiauliai” nerado priešnuodžių tokiam sėkmingam “Žalgirio” krepšininkų žaidimui (72:53).

Paskutinis kėlinukas buvo tik formalumas. Žalgiriečiai rungtyniavo užtikrintai ir nesuteikė šiauliečiams progų pakreipti žaidimo jiems naudinga linkme. Kauno krepšininkai pranoko varžovus pagal visus žaidybinius komponentus. Sužaidus penkias minutes, „Žalgiris“ išlaikė solidžią persvarą (83:54), o finalinė dvikovos sirena paskelbė triuškinančią šeimininkų pergalę rezultatu 92:67.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo komandos naujokas Lorenas Woodsas, pelnės 23 taškus (dvitaškiai 9/10), atkovojęs dešimt kamuolių, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, blokavęs 2 varžovų metimus bei padaręs 4 klaidas.

"Žalgiris": L.Woodsas 23 (10 atk.kam.), J.Mačiulis 14, P.Jankūnas 12 (9 atk.kam.), T.Beardas 9, V.Jasikevičius 8, M.Kalnietis 7.

"Šiauliai": A.Kieža 16, A.Čepulis 11, R.Vaičiūnas 8, D.Pakamanis 7, M.Ruikis, A.Masiulis ir T.Klimavičius - po 6.