Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda patyrė nesėkmę Eurolygos jaunimo atrankos turnyro finale. Vytauto Pliaugos auklėtiniai rezultatu 60:61 (13:25, 20:9, 14:13, 13:14) nusileido Madrido „Real“ bendraamžiams.

Susitikimą kauniečiai pradėjo nerezultatyviai, o per pirmą kėlinio pusę po du taškus pelnė tik Motiejus Krivas ir Kajus Kublickas – 4:10. Dar keturis taškus iš eilės surinko M.Krivas, dvitaškį pridėjo K.Kublickas, Rokas Čivilis pataikė iš toli, tačiau deficitas išaugo iki dviženklio – 13:25.

Sėkmingą reidą po krepšiu surengė K.Kublickas, Paulius Murauskas pataikė tris tritaškius iš eilės ir pridėjo dvitaškį – 26:27. Penkis taškus iš eilės surinko Joshua Bonga, o P.Murauskas sumetė du baudų metimus – 33:34.

J.Bonga įmetė dvitaškį, po tritaškį pataikė P.Murauskas, K.Kublickas ir R.Čivilis – 44:38. Varžovai mažino atsilikimą, P.Murauskas dar pataikė tolimą metimą, o po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus – 47:47.

Penkiais pelnytais taškais iš eilės lemiamą ketvirtį pradėjo M.Krivas, tačiau tada kauniečiai įstrigo puolime ir praleido varžovus į priekį – 52:56. M.Krivas sumetė du baudų metimus ir pataikė dvitaškį, P.Murauskas pataikė iš toli, tačiau paskutinėmis sekundėmis šansu rezultatą išlyginti kauniečiai nepasinaudojo ir patyrė nesėkmę – 60:61.

„Žalgiris“: P.Murauskas 22 (11 atk. kam.), M.Krivas 16 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), K.Kublickas 9, J.Bonga 7, R.Čivilis 6, P.Padegimas 0, M.Laurenčikas 0 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), E.Bartninkas 0, K.Kepežinskas 0, M.Vokietaitis 0.

„Real“: E.Ndiaye 14, U.Klavzaras 11, S.Garuba 11.