27
K. Evansas. (nuotr. zalgiris.lt)

18 taškų deficitą panaikinęs ir charakterį demonstravęs Kauno „Žalgiris“ (3/4) kibo Stambulo „Anadolu Efes“ (3/4) į atlapus, vis dėlto pergalę šventė šemininkai, kurie žalgiriečius Eurolygos rungtynėse po pratęsimo įveikė 86:82.

27

Tai žalgiriečiams jau buvo trečioji nesėkmė Eurolygoje iš eilės.

„Žalgirį“ už ausų vėl bandė ištempti lyderis Keenanas Evansas. Iki ketvirtojo kėlinio jis buvo pelnęs tik 4 taškus, o per lemiamą ketvirtį surinko 15. Būtent jo metimas išlygino rezultatą, kitoje atakoje varžovai prametė ir komandos žaidė pratęsimą.

Vis dėlto jame „Anadolu Efes“ lemiamu metu pasirodė stipresni.

Iš viso K. Evansas mače pelnė 20 taškų (4/6 dvit., 3/6 trit., 3/4 baud.), akovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

„Gerai pradėjome rungtynes, tada pralaimėjome antrą kėlinį, bet grįžome po to vėl į mačą. Grįžome per trečią ir ketvirtą kėlinį. Pralaimėjome tiesiog pabaigoje, nes jie sužaidė geriau ir laimėjo.

Mūsų puolmas labai priklauso nuo gynybos. Kai apsigini, gali rasti lengvų taškų, bet mums apsiginti nepavykdavo. Negavome ir baudų metimų, tad rungtynės mums buvo sunkios“, – sakė K.Evansas.

Paklaustas, kas lėmė, kad komandai pavyko panaikinti 18 taškų deficitą, amerikietis atsakė: „Gynyba. Buvome stipresni ir pradėjome kovoti dėl kamuolių. Atėjo ir ritmas puolime, tad nuo gynybos viskas persidavė ir puolimui. Tad todėl ir pavyko sugrįžti į rungtynes“.

„Nelabai, – paklaustas apie galbūt pozityvius dalykus, kuriuos galime pasimokyti iš šio mačo, atsakė gynėjas. Kovojome, bet pralaimėti triskart iš eilės nėra smagu. Tik tiek ir galiu kažko įžvelgti“.