Po traumos pasveiko ir UEFA Čempionų lygos atrankos rungtynėms jau buvo registruotas lietuvis Justas Lasickas, bet jo atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas išvykoje 0:1 pralaimėjo Stambulo „Galatasaray“ ekipai ir baigė savo pasirodymą šio turnyro atrankoje.

Tiesa, lietuvis rungtynėse pasirodyti progos negavo ir liko ant atsarginių suolo.

Priminsime, kad namuose „Olimpija“ Turkijos čempionams pralaimėjo net 0:3, tad galiausiai jiems nusileido bendru rezultatu 0:4.

Šiose rungtynėse vienintelį „Galatasaray“ įvartį 24 minutę pelnė klubo žvaigždė Mauro Icardi. Nuo 65 minutės turkų klubas žaidė mažumoje dėl Lucaso Torreira gautos raudonos kortelės, bet net ir tai nepadėjo „Olimpija“ klubui pasižymėti.

Pasitraukus iš Čempionų lygos atrankos „Olimpija“ klubas savo žygį Europoje tęs UEFA Europos lygos paskutiniame atrankos etape, kuriame jų lauks Azerbaidžano „Qarabag“ ir Helsinio HJK (Suomija) poros nugalėtojas.