Tęsiasi tarptautinis keturių komandų draugiškas turnyras Prancūzijoje. Antrąją varžybų dieną Kauno „Žalgirio“ krepšininkai susitiko su Eurolygos dalyve Zagrebo „Cibona“ komanda. Kroatijos čempionai nugalėjo lietuvius 88:85.

Kauno komanda rungtynes pradėjo tokiu startiniu penketu: Mantas Kalnietis, Marcusas Brownas, Dainius Šalenga, Tanoka Beardas ir Eurelijus Žukauskas. Mačo pradžia „Žalgiriui“ susiklostė nesėkmingai – po 10 minučių 23:13 pirmavo „Cibona“ ekipa. Antrajame kėlinyje žalgiriečiams nesisekė pasivyti varžovų. Daugybė kauniečių klaidų ir pramestų baudos metimų leido kroatams išlaikyti 9 taškų persvarą (38:29).

Po didžiosios pertraukos į aikštę sugrįžę „Žalgirio“ krepšininkai pagerino savo žaidimą ir išlygino rezultatą (50:50), tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje vėl pasipylė klaidos, leidusios Zagrebo komandai atstatyti turėtą 9 taškų pranašumą (63:54). Lemiamajame ketvirtyje kauniečiai bandė kovoti dėl pergalės, bet tuo pačiu treneriai vykdė savo uždavinius ir leido aikštelėje pabūti jaunesniems krepšininkams.

„Žalgirio“ vyriausiojo trenerio Rimanto Grigo komentaras: „Pirmoje susitikimo pusėje mums labai nekrito. Vėliau mūsų puolimas susitvarkė ir pasivijome varžovus. Pagrindinis tikslas šiose rungtynėse buvo išbandyti įvairias sudėtis. Labai nedaug žaidė DeJuanas Collinsas, kadangi žinome jo galimybes. Įžaidėjo pozicijoje bandėme Mantą Kalnietį ir Žygimantą Janavičių. Dažnai keitėme krepšininkus, norėdami juos pripratinti prie įvairių gynybos sistemų“.

Kauno „Žalgirio“ komandai taškus pelnė: Marcusas Brownas 23 (5/8 tritaškiai), Eurelijus Žukauskas 17 (7 atkovoti kamuoliai), Tanoka Beardas 14 (9 atkovoti kamuoliai), Goranas Jurakas 10 (11 atkovotų kamuolių), Mantas Kalnietis 9, Dainius Šalenga 6, DeJuanas Collinsas 2, Vaidotas Pečiukas 2, Žygimantas Janavičius 2.

Zagrebo „Cibona“ ekipoje išsiskyrė Lukša Andričius, surinkęs 19 taškų. Marino Rozičius įmetė 18 taškų, o buvęs žalgirietis Elias Ayuso pelnė 16 taškų (3/9 tritaškiai).