Rašyti komentarą...
        
 
    Nuoroda nukopijuota
    × Pranešti klaidą                 
 
                                    Tie kabeliai bet kada gali nutrūkti ir nebus tos elektros o tada mokėsime kosminėmis kainomis nes ta europa kiek norės tiek kels tas kainas ir ta birža nestabili kainos labai šokinėja
                    
    
  
                                    Na ir kas,kad įsiuto,juk kainos dėl to tikrai nenustoja kilti
                    
    
  
                                    Man šiek tiek neramu, kad sinchronizuojamės per Lenkiją - lenkai nepakankamai draugiški Lietuvai.
                    
    
  
                                    Per Rusijos TV "Vesti" zinias rode Nausedos komunistines partijos bileta per visa ekrana "v razviornutom vide" 
                    
    
  
                Gali pabrankti...gali !vargetos givenkit
            
 
                                    Alfredas
                    
    
  
                                    Niekaip nesuprantu, kodėl kažkokiai zacharovai taip rūpi, kas vyksta Pabaltyje ? Man asmeniškai visiškai neįdomu, kas vyksta ru, jei tai neliečia manęs.
Pagal jos susirūpinimą peršasi logiška išvada, kad jai rūpi ir net labai, bet kaip sakė Vaikulė "вы лучше собой занимайтесь" (liet. Užsiimkite savo šalimi".
O šiaip ruskius (būtent Z ir V įdiotus) reikia vežti pvz. Į Dubajų ir parodyti, kaip turi gyventi šalis turinti naftos. Rosėja galėjo būti tokia šalimi, bet pasirinko kitą kelią.
  Pagal jos susirūpinimą peršasi logiška išvada, kad jai rūpi ir net labai, bet kaip sakė Vaikulė "вы лучше собой занимайтесь" (liet. Užsiimkite savo šalimi".
O šiaip ruskius (būtent Z ir V įdiotus) reikia vežti pvz. Į Dubajų ir parodyti, kaip turi gyventi šalis turinti naftos. Rosėja galėjo būti tokia šalimi, bet pasirinko kitą kelią.
                                    Dar kelnes prišiks.
                    
    
  
                                    Dabar visi euforijoje tipo mes dabar rusams špygas galim rodyti nereikia jų elektros bet blogai kai pas žmones atmintis greitai pasibaigia dar neseniai kol dar nebuvom atsijungę kiek kartų gedo kabelis kuris jungia su Švedija pas mus iškarto žaibiškai pašoka kaina už elektrą o kur kainų svyravimas biržoje kaip visada ne mūsų naudai aš galvoju kai pradės gauti sąskaitas gal tie patriotai karštakošiai apsiramins .
                    
    
   @Senis
                Eik tu seni į pensiją,o kabelis ne gedo,o buvo tų pačių ruskių teroristų nutrauktas. Jie manau ir toliau imsis visokių diversijų,kad parodytų kaip blogai be jų
                    
    
  
                                    Teisingai jinai sako,tik jūs to nesuprantat per būki esate neveltui senelis Lanzbergis Lt tautą vadina avių bandą 
                    
    
   @DD
                Mauk tu nx debile
                    
    
   @DD
                Jeigu tu bukas,tai nekalbėk už kitus
                    
    
  
                                    Kas ta krokodile?Lakudra ,kacape prakeikta.Ne tu nuspresi su kuo mums jungtis.
                    
    
   
  
  
  
  
  
 
Zacharova įsiuto dėl Baltijos šalių sprendimo