0

Šeštadienį buvo sužaisti šeši „Ligue 1“ XIV turo mačai. Viename iš jų triuškinančią pergalę iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas, kuris 4-0 įveikė „Troyes“ ekipą.

PSG klubą į pergalę vedė po diskvalifikacijos grįžęs komandos lyderis Zlatanas Ibrahimovičius, po kurio perdavimo 17 minutę Paryžiaus miesto komandą į priekį išvedė krašto gynėjas Maxwellas.

Pats švedas pirmajame kėlinyje taip pat turėjo kelias progas pasižymėti, tačiau puolėjui įvarčio pirmoje mačo dalyje įmušti nepavyko. „Troyes“ iki pertraukos taip pat turėjo gerus šansus pasižymėti, tačiau jų puolėjų smūgiai arba skriejo tiesiai į vartininką, arba šalia vartų.

Po pertraukos „Troyes“ klubas bandė žaisti aktyviai, tačiau PSG greitai įrodė savo pranašumą. 63 minutę po Z.Ibrahimovičiaus perdavimo antrą klubo įvartį pelnė Blaise‘as Matuidi.

Po septynių minučių pats švedas sugebėjo pasižymėti. Z.Ibrahimovičius šiose rungtynėse ir padėjo galutinį tašką kai 89 minutę po Ezequielio Lavezzi perdavimo iš arti pasiuntė kamuolį į vartus.

Taigi po šios užtikrintos pergalės PSG klubas turi surinkęs 26 taškus ir grįžo į pirmą vietą. Visgi jau rytoj klubas gali būti iš jos išmestas.

XIV turo rezultatai:

PSG 4 – 0 „Troyes“

17‘ [1 – 0] Maxwell 63‘ [2 – 0] Blaise Matuidi 70‘ [3 – 0] Zlatan Ibrahimovič 89‘ [4 – 0] Zlatan Ibrahimovič

„Nancy“ 1 – 0 „Ajaccio“

8‘ [1 – 0] Djamel Bakar 76‘ [1 – 1] Adrian Mutu (11 m)

„Bastia“ 2 – 1 „Lorient“

11‘ [1 – 0] Anthony Modeste 11‘ Anthony Modeste („Bastia“) – raudona kortelė 31‘ [1 – 1] Lamine Kone 34‘ [2 – 1] Wahbi Khazri

„Reims“ 0 – 0 „Brest“

„Rennes“ 0 – 1 „Evian“

80‘ [0 – 1] Zouhaier Dhaouadhi

„Sochaux“ 0 – 1 „Nice“

44‘ [0 – 1] Dario Cvitanich (11 m)